HP EliteBook 6 G1i Intel Core Ultra 5 225U 16inch WUXGA AG LED UWVA 32GB 512GB SSD W11P 1y SmartBuy
HP Elite-laptops bieden krachtige, zeer veilige en makkelijk te beheren oplossingen voor veeleisende taken dankzij een serie schitterend gebouwde producten voor zakelijk gebruik die je gemakkelijk kunt meenemen.Met AI en een supersnelle verbinding werk je sneller en slimmer. De gemakkelijk configureerbare HP EliteBook 6 G1i AI 16-inch pc biedt een 11 TOPS NPU, optimale beveiliging en beheer voor zakelijke gebruikers.
Kenmerken
- HP raadt Windows 11 Pro aan. Met Microsoft Copilot kun je content samenvatten en herschrijven, relevante aanbevelingen krijgen en overzichtelijk werken.
- Krachtige Intel-processor. Ontwikkel innovatieve ideeën met de razendsnelle en efficiënte Intel Core -processor met een tot 11 TOPS NPU.
- Eenvoudig accubeheer. Beheer de prestaties van de batterij en pas oplaadopties aan met het gebruiksvriendelijke HP Power Manager-dashboard.
- Beschermd door HP Wolf Security. HP Wolf Security for Business creëert een hardwarematige, permanente en optimale beveiliging.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP EliteBook 6 G1i Notebook AI – AI PC – 16″ – Intel Core Ultra 5 – 225U – 32 GB RAM – 512 GB SSD – Int Engels |
| Producttype | Notebook – AI PC – scharnier 177 graden |
| Besturingssysteem | Win 11 Pro – Nederlands / Engels |
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Serie 2) – 225U / 1.5 GHz, tot 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| Neurale processor unit (NPU) | Intel AI Boost – maximaal 12 TOPS |
| Geheugen | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Opslag | 512 GB SSD – NVMe |
| Display | 16″ WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Afbeeldingen | Intel Graphics |
| Invoerapparaat | ClickPad |
| Toetsenbord | Internationaal Engels |
| Achtergrondverlichting van toetsenbord | Ja |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Netwerk | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Batterij | 3-cels |
| Functies | Omgevingslichtsensor, halsensor, HP Tamper Lock, kleursensor, thermische sensor, HP Sure Platform |
| Beveiliging | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, vingerafdruklezer |
| Kleur | Snoekzilver aluminium |
| Afmetingen (BxDxH) | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Gewicht | 1.75 kg |
| Lokalisatie | Taal: Nederlands / regio: Nederland |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
Artikelnummer: 48053041
Fabrikantcode: AD3B0ET#ABH
EAN: 0199251426872

