HP EliteBook 8 G1i Intel Core Ultra 7 255H 14inch WUXGAUWVA 300 5MP IR ISP+ 16GB 512GB SSD W11P 1y SmartBuy
HP Elite-laptops bieden krachtige, zeer veilige en makkelijk te beheren oplossingen voor veeleisende taken dankzij een serie schitterend gebouwde producten voor zakelijk gebruik die je gemakkelijk kunt meenemen.Zorg voor een veilige en productieve werkomgeving met een AI-pc voor jouw teamleden, of ze nu op kantoor werken of daarbuiten. De HP EliteBook 8 G1i 14-inch AI-pc is ontworpen voor teams die efficiënt willen werken, waar ze zich ook ter wereld bevinden.
Kenmerken
- HP raadt Windows 11 Pro aan. Met Microsoft Copilot kun je content samenvatten en herschrijven, relevante aanbevelingen krijgen en overzichtelijk werken.
- Ervaar de kracht van AI op pc’s met Intel -technologie. Bespaar kostbare tijd met de nieuwste Intel Core Ultra-processor met een 11 TOPS NPU.
- Lange batterijlevensduur. Werk langer zonder op te laden dankzij onze slimme AI-batterij.
- Beschermd door HP Wolf Security. HP Wolf Security for Business creëert een hardwarematige, permanente en optimale beveiliging.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP EliteBook 8 G1i Notebook AI – AI PC – 14″ – Intel Core Ultra 7 – 255H – 16 GB RAM – 512 GB SSD – Int Engels – met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
| Producttype | Notebook – AI PC |
| Besturingssysteem | Win 11 Pro – Nederlands / Engels |
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Serie 2) – 255H tot 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| Neurale processor unit (NPU) | Intel AI Boost – maximaal 13 TOPS |
| Geheugen | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Opslag | 512 GB SSD – NVMe |
| Display | 14″ 1920 x 1200 / WUXGA |
| Afbeeldingen | Intel Arc Graphics 140T – maximaal 74 TOPS |
| Invoerapparaat | ClickPad |
| Toetsenbord | Internationaal Engels |
| Achtergrondverlichting van toetsenbord | Ja |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Netwerk | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Batterij | 3-cels |
| Functies | Omgevingslichtsensor, halsensor, HP Tamper Lock, kleursensor, thermische sensor, HP Sure Platform |
| Beveiliging | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, vingerafdruklezer, smartcardlezer |
| Kleur | Glacier zilver aluminium |
| Afmetingen (BxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.24 cm |
| Gewicht | 1.39 kg |
| Lokalisatie | Taal: Nederlands / regio: Nederland |
| Verkoopprogramma fabrikant | HP Smart Buy |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Gecombineerd met | HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
Artikelnummer: 48053078
Fabrikantcode: C14ZTET#ABH
EAN: 0199485208022

