HP EliteBook 8 G1i Intel Core Ultra 7 258V 14inch WUXGA W+LBL UWVA 400 5MP IR ISP+ 16GB 512GB SSD W11P 1y SmartBuy
HP Elite-laptops bieden krachtige, zeer veilige en makkelijk te beheren oplossingen voor veeleisende taken dankzij een serie schitterend gebouwde producten voor zakelijk gebruik die je gemakkelijk kunt meenemen.Ervaar een hoge productiviteit en efficiëntie met de HP EliteBook 8 G1i 14-inch Next Gen AI-pc. Ideaal voor complexe projecten: simultaan werken aan meerdere taken en moeiteloos samenwerken. Laat AI het zware werk doen en focus op wat echt belangrijk is zoals het delegeren van taken en het verkrijgen van waardevolle data-inzichten.
Kenmerken
- HP raadt Windows 11 Pro aan. Met Microsoft Copilot kun je content samenvatten en herschrijven, relevante aanbevelingen krijgen en overzichtelijk werken.
- Intel is de drijvende kracht achter de Next Gen AI-pc’s. Bespaar kostbare tijd met de nieuwste Intel Core Ultra-processor met een 48 TOPS NPU.
- Lange batterijlevensduur. Werk langer zonder opladen dankzij intelligente AI-optimalisatie.
- Beschermd door HP Wolf Security. HP Wolf Security for Business creëert een hardwarematige, permanente en optimale beveiliging.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP EliteBook 8 G1i Notebook Next Gen AI – Copilot+ PC – 14″ – Intel Core Ultra 7 – 256V – 16 GB RAM – 512 GB SSD – Int Engels – met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
| Producttype | Notebook – Copilot+ PC |
| Besturingssysteem | Win 11 Pro – Nederlands / Engels |
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Serie 2) – 256V / 2.2 GHz, tot 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| Neurale processor unit (NPU) | Intel AI Boost – maximaal 47 TOPS |
| Geheugen | 16 GB LPDDR5X SDRAM (inbegrepen geheugen is geïntegreerd) |
| Opslag | 512 GB SSD – NVMe |
| Display | 14″ 1920 x 1200 / WUXGA |
| Afbeeldingen | Intel Arc Graphics – maximaal 64 TOPS |
| Invoerapparaat | ClickPad |
| Toetsenbord | Internationaal Engels |
| Achtergrondverlichting van toetsenbord | Ja |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Netwerk | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Batterij | 3-cels |
| Functies | Omgevingslichtsensor, halsensor, HP Tamper Lock, kleursensor, thermische sensor |
| Beveiliging | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, vingerafdruklezer |
| Kleur | Glacier zilver |
| Afmetingen (BxDxH) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.55 cm |
| Gewicht | 1.46 kg |
| Lokalisatie | Taal: Nederlands / regio: Nederland |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Gecombineerd met | HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
Artikelnummer: 48293927
Fabrikantcode: D7GS2ET#ABH
EAN:

