HP ENVY 6530e All-in-One MFP colour inkjet 216x297mm A4 8ppm Copy 10ppm Print 100sheets Wi-Fi USB White
Print thuis als een pro met het beste printerbedrijf ter wereld. Deze draadloze alles-in-één HP kleurenfotoprinter met automatische documentinvoer en de gebruiksvriendelijke printapp bieden perfecte scan- en kopieerfuncties, dubbelzijdig printen en foto’s zonder witrand.Printer met dynamische beveiligingBepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.Dit is een printer die HP+ ondersteunt. Kies voor HP+ bij de installatie van het product om de voordelen te activeren. Voor HP+ is een HP account, continue verbinding met het internet en exclusief gebruik van originele HP inktcartridges tijdens de gehele levensduur van de printer vereist.
Kenmerken
- Met de true-to-screen technologie van HP print je documenten en foto’s zonder witrand precies zoals ze eruitzien op het scherm.
- Navigeer soepel met het meest intuïtieve kleurentouchscreen voor HP printers.
- Moderniseer je ruimte met een elegante en compacte HP printer die perfect bij je thuiskantoor of woonkamer past.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP ENVY 6530e All-in-One – multifunctionele printer – kleur |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Type fax | Gewoon papier |
| Lokalisatie | West-Europa (exclusief Verenigd Koninkrijk, Ierland), Litouwen, Letland |
| Afdruktechnologie | Inktjet (kleur) |
| Inkjettechnologie | HP Thermal Inkjet – 4-inkt |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 1000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 100 – 400 pagina’s |
| Maximale kopieersnelheid | Tot 8 ppm (mono) / maximaal 3.5 ppm (kleur) |
| Maximale kopieerresolutie | Tot 300 x 300 dpi (mono) / maximaal 300 x 300 dpi (kleur) |
| Maximale Printsnelheid | Tot 10 ppm (mono) / maximaal 7 ppm (kleur) |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi (mono) / maximaal 4800 x 1200 dpi (kleur) |
| Scannen | 1200 x 1200 dpi |
| Display | 2.4″ |
| Originele afmeting | 216 x 297 mm (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Mediagrootte | 76.2 x 127 mm (min) – ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), A4 (210 x 297 mm) (max.) |
| Mediatype | Enveloppen, gewoon papier, fotopapier, kringlooppapier, kaarten, glans papier, mat papier |
| Standaard mediacapaciteit | 100 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 25 vellen |
| Automatic Duplexing | Ja (printend) |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | Wi-Fi(ac), USB 2.0 |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Mopria-gecertificeerd, HP Instant Ink, scannen naar email, scannen naar Cloud, scannen naar de PC, scan naar pdf, afdrukken vanaf mobiele apparaten |
| Stroom | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.3 cm x 36.1 cm x 17.1 cm |
| Gewicht | 6.14 kg |
| Kleur bijvoegsel | Wit |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
Artikelnummer: 47320949
Fabrikantcode: 714P1B#629
EAN: 0197498439044

