HP ENVY Photo 6232 All-in-One MFP colour inkjet 216x297mm A4 21ppm 125sheets USB Wi-Fi Bluetooth HP Instant Ink eligible
Kies voor levensechte foto’s en meer flexibiliteit. Produceer natuurlijke kleuren en installeer, verbind en print rechtstreeks vanaf je mobiele apparaat. Print, scan en kopieer gemakkelijk.Printer met dynamische beveiligingBepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
Kenmerken
- Als je inkt bijna op is, sturen we je automatisch en zonder extra kosten nieuwe cartridges toe. Kies voor maximale flexibiliteit, want je kunt je plan altijd online aanpassen of opzeggen.
- Foto’s printen vanuit social media, de cloud en de Filmrolgalerie in je camera is nu eenvoudiger dan ooit.
- Configureer Wi-Fi eenvoudig in minuten en begin direct met printen.
- Print, kopieer en scan met hoge snelheden zodat het werk sneller klaar is.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP ENVY Photo 6232 All-in-One – multifunctionele printer – kleur – Geschikt voor HP Instant Ink |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Lokalisatie | West-Europa, Verenigd Koninkrijk, Ierland, Scandinavisch, Baltische Regio |
| Afdruktechnologie | Inktjet (kleur) |
| Inkjettechnologie | HP Thermal Inkjet – 4-inkt |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 1000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 300 – 400 pagina’s |
| Maximale kopieersnelheid | Tot 21 ppm (mono) / maximaal 19 ppm (kleur) |
| Maximale kopieerresolutie | Tot 300 x 300 dpi (mono) / maximaal 600 x 600 dpi (kleur) |
| Maximale Printsnelheid | Tot 22 ppm (mono) / maximaal 21 ppm (kleur) |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi (mono) / maximaal 4800 x 1200 dpi (kleur) |
| Display | 2.2″ |
| Originele afmeting | 216 x 297 mm (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Mediagrootte | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max.) |
| Mediatype | Transparanten, enveloppen, gewoon papier, kaarten, etiketten, kringlooppapier, fotopapier, lichtgewicht papier, glans papier, mat papier |
| Standaard mediacapaciteit | 125 vellen |
| Maximale mediacapaciteit | 125 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 25 vellen |
| Automatic Duplexing | Ja (printend) |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Scannen naar email, scan naar map, HP Auto Wireless Connect, automatische papiersensor |
| Stroom | 120/230 V wisselstroom (50/60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 45.35 cm x 41 cm x 15.56 cm |
| Gewicht | 6.7 kg |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
Artikelnummer: 2901317
Fabrikantcode: K7G26B#BHC
EAN: 0190781030218

