HP LaserJet Enterprise MFP M528dn MFP Mono laser A4 43ppm Copy 43ppm Print 650sheets USB LAN
Kies een HP LaserJet Enterprise MFP die ontworpen is om zakelijke oplossingen veilig en efficiënt te verwerken, en die u helpt energie te besparen dankzij de HP EcoSmart zwarte toner. Kies voor een printer die aan uw zakelijke behoeften voldoet en waarop u kunt vertrouwen.Printer met dynamische beveiligingBepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
Kenmerken
- Elke printer in het printerpark controleert zijn bedieningscode en herstelt zichzelf van aanvallen.
- Vermijd de frustratie van iets opnieuw te moeten printen, verspild materiaal en oproepen naar ondersteuning met originele HP tonercartridges.
- HP Web JetAdmin biedt controle over uw gehele printomgeving en maakt uw bedrijf efficiënter.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP LaserJet Enterprise MFP M528dn – multifunctionele printer – Z/W |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Lokalisatie | Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans / Europa |
| Afdruktechnologie | Laser (monochroom) |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 150000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 2.000 – 7.500 pagina’s |
| Maximale kopieersnelheid | Tot 43 ppm |
| Maximale kopieerresolutie | Tot 600 x 600 dpi |
| Maximale Printsnelheid | Tot 43 ppm |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi |
| Scannen | 600 x 600 dpi |
| Display | 8″ |
| Originele afmeting | 101.6 x 148 mm (min) – Legal (216 x 356 mm) (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Capaciteit van documentinvoer | 100 vellen |
| Mediagrootte | 76 x 127 mm (min) – Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max.) |
| Mediatype | Transparanten, enveloppen, gewoon papier, kaarten, etiketten, kringlooppapier, hechtend papier, film, zwaar papier |
| Standaard mediacapaciteit | 650 vellen |
| Maximale mediacapaciteit | 2300 vellen |
| Capaciteit bypass-toevoerlade | 100 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 250 vellen |
| Automatic Duplexing | Ja LED Ja (printend) Ja (scannen) |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 host |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Afdrukken vanaf USB flash-station, opslaan op USB flash-station, scannen naar email, scan naar netwerk, Hardware Integration Pocket, HP EveryPage, uitschuifbaar toetsenbord, Mopria-gecertificeerd, vrije loop mogelijk |
| Stroom | 230 V wisselstroom (50/60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 48.2 cm x 49.6 cm x 49.7 cm |
| Gewicht | 21.41 kg |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd, Blue Angel |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
Artikelnummer: 3425146
Fabrikantcode: 1PV64A#B19
EAN: 0192545079426

