HP LaserJet Enterprise M806x+ Printer Mono Duplex laser A3 1200x1200dpi 56ppm 4600sheets USB LAN
Deze A3 HP LaserJet voert grote afdrukopdrachten snel uit en heeft een extra grote invoercapaciteit en veelzijdige papierverwerkingsopties. Afdrukken vanaf mobiele apparaten wordt eenvoudig met draadloos direct afdrukken en touch-to-printtechnologie. De eenvoudige upgrademogelijkheden beschermen uw investering.
Kenmerken
- Druk grote jobs op A4-formaat snel en gemakkelijk af met snelheden tot 56 ppm en de extra grote invoercapaciteit van maximaal 4600 pagina’s. Veelzijdige papierverwerkingsopties omvatten een uitvoereenheid/nietmachine/perforator en een boekjesmaker.
- Volg alles, ook op afstand – bewaak en controleer printers centraal met HP Web Jetadmin.
- Mobiel afdrukken is heel eenvoudig met draadloos direct afdrukken en touch-to-printtechnologie op een mobiel apparaat.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP LaserJet Enterprise M806x+ – printer – Z/W – laser |
| Printertype | Werkgroep-printer – laser – Z/W |
| Gewicht | 108.4 kg |
| Lokalisatie | Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans / Europa |
| Klasse mediaformaat | A3 |
| Max mediaformaat | 312 x 470 mm |
| Minimum afmeting media (aangepast) | 98 mm x 191 mm |
| Maximale mediagrootte (aangepast) | 312 mm x 470 mm |
| Afdruksnelheid | Tot 55 ppm – Z/W – ANSI A (Letter) (216 x 279 mm)
Tot 56 ppm – Z/W – A4 (210 x 297 mm) Tot 28 ppm – Z/W – Tabloid (279 x 432 mm) Tot 28 ppm – Z/W – A3 (297 x 420 mm) |
| Max. resolutie (z-w) | 1200 x 1200 dpi |
| Beeldoptimalisatietechnologie | HP ProRes 1200 / HP FastRes 1200 |
| Automatic Duplexing | Ja |
| Interface | USB 2.0, Gigabit LAN, USB host, USB-host (intern) |
| Schermgrootte voorbeeld | 4.3″ |
| Processor | 800 MHz |
| Geïnstalleerd RAM (max) | 1 GB (1.5 GB) |
| Harde schijf | 320 GB |
| Taalsimulatie | PCL 5E, PostScript 3, PCL 6, PDF 1.4 |
| Mediatype | Enveloppen, transparanten, etiketten, gewoon papier, hechtend papier, kringlooppapier, bordpapier |
| Totale mediacapaciteit | 4600 vellen |
| Mediabeheer | 2x invoerlade voor 500 vel, multifunctionele lade voor 100 vel, invoerlade voor 3500 vel |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 300000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 10.000 – 50.000 pagina’s |
| Netwerkgebruik | Printerserver |
| Systeemvereisten | Microsoft Windows Server 2003 x64 Edition SP2 of hoger, Apple MacOS X 10.6, Microsoft Windows Server 2003 SP2 of hoger, Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 Edition, Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2008 (32-/64-bits), Microsoft Windows XP (32-/64-bits) SP3, Apple MacOS X Lion 10.7, Apple OS X 10.8 Mountain Lion, Windows 8 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition |
| Milieunormen | EPEAT Silver |
| Afmetingen (BxDxH) | 109.5 cm x 71.5 cm x 104 cm |
Artikelnummer: 2006508
Fabrikantcode: CZ245A#B19
EAN: 0887111365613

