HP LaserJet Enterprise Flow M880z+ MFP colour laser A3 297x420mm A3 46ppm Print 4100sheets USB LAN
Deze hoogwaardige enterprise MFP stroomlijnt workflows en versnelt documenttaken met geavanceerde afwerkingsopties en de mogelijkheid om bestanden te delen. Geef gebruikers rechtstreeks toegang tot deze MFP via mobiel afdrukken en touch-to-print technologie.
Kenmerken
- Laat afdelingen scannen zonder problemen: HP Everypage detecteert potentiële fouten of gemiste pagina’s direct.
- Bespaar dubbel: scan documenten sneller, met dubbelzijdig scannen in één leesslag.
- Geef gebruikers eenvoudig rechtstreeks toegang via Wireless Direct printing en touch-to-print technologie.
- Verruim uw mogelijkheden: Upgrade firmware eenvoudig volgens planning en integreer naar behoefte nieuwe oplossingen of apparaten.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP LaserJet Enterprise Flow MFP M880z+ – multifunctionele printer – kleur |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Type fax | Gewoon papier |
| Lokalisatie | Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans / Europa |
| Afdruktechnologie | Laser (kleur) |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 200000 afdrukken |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 5000 – 25.000 pagina’s |
| Maximale Printsnelheid | Tot 46 ppm (mono) / maximaal 46 ppm (kleur) |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi (mono) / maximaal 1200 x 1200 dpi (kleur) |
| Maximale transmissiesnelheid fax | 33.6 Kbps |
| Faxresoluties | 300 x 300 dpi, 200 x 100 dpi |
| Scannen | 600 x 600 dpi |
| Display | 8″ |
| Originele afmeting | A3 (297 x 420 mm), Ledger (279 x 432 mm) (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Capaciteit van documentinvoer | 100 vellen |
| Mediagrootte | 76 x 127 mm (min) – 320 x 470 mm (max.) |
| Mediatype | Transparanten, gewoon papier, etiketten, kringlooppapier, hechtend papier, bordpapier |
| Standaard mediacapaciteit | 4100 vellen |
| Maximale mediacapaciteit | 4100 vellen |
| Capaciteit bypass-toevoerlade | 100 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 500 vellen |
| Stapelaar | Optioneel |
| Nietapparaat | Optioneel |
| Automatic Duplexing | Ja LED Ja (printend) Ja (scannen) |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | USB 2.0, Gigabit LAN, USB host, USB-host (intern) |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Opslaan op USB flash-station, scannen naar email, scan naar netwerk, opslaan in netwerkmap, HP EveryPage, HP High-Performance Secure Hard Disk, uitschuifbaar toetsenbord, scannen naar Cloud, HP EasyColor, meteen-aantechnologie |
| Stroom | 230 V wisselstroom (60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 70.4 cm x 63.5 cm x 119.9 cm |
| Gewicht | 152.9 kg |
| Milieunormen | EPEAT Silver, ENERGY STAR Gekwalificeerd, Blue Angel |
Artikelnummer: 2026216
Fabrikantcode: A2W76A#B19
EAN: 0887111382627

