HP Officejet 8014e All-in-One MFP colour inkjet A4 13ppm Copy 18ppm Print 225sheets Wi-Fi basalt HP Instant Ink eligible
De slimme printer waarmee je je werk kunt doen. Bespaar tijd met snelkoppelingen en automatisch dubbelzijdig printen. Print en scan vanaf je telefoon. Kies voor HP+ en krijg 9 maanden Instant Ink en 1 extra jaar HP garantie bij gebruik van originele HP inkt.Printer die dynamische beveiliging ondersteuntBepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.Dit is een printer die HP+ ondersteunt. Kies voor HP+ bij de installatie van het product om de voordelen te activeren. Voor HP+ is een HP account, continue verbinding met het internet en exclusief gebruik van originele HP inktcartridges tijdens de gehele levensduur van de printer vereist.
Kenmerken
- Voorkom extra werk bij terugkerende taken met snelkoppelingen. Scan naar de cloud, uw e-mail en meer met één druk op de knop.
- Zit nooit meer zonder inkt. En profiteer van handige vervanging van inktcartridges inclusief bezorging.
- Een HP+ printer die verbonden is met de cloud is slimmer. Hij houdt zichzelf up-to-date en is altijd gebruiksklaar.
- Beperk het aantal onderbrekingen met zelfherstellende Wi-Fi waardoor je altijd verbinding hebt.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP Officejet 8014e All-in-One – multifunctionele printer – kleur – Geschikt voor HP Instant Ink |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Lokalisatie | West-Europa (exclusief Verenigd Koninkrijk, Ierland) |
| Afdruktechnologie | Inktjet (kleur) |
| Inkjettechnologie | HP Thermal Inkjet – 4-inkt |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 20000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 800 pagina’s |
| Maximale kopieersnelheid | Tot 13 ppm (mono) / maximaal 7 ppm (kleur) |
| Maximale kopieerresolutie | Tot 600 dpi (mono) / maximaal 600 dpi (kleur) |
| Maximale Printsnelheid | Tot 18 ppm (mono) / maximaal 10 ppm (kleur) |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi (mono) / maximaal 4800 x 1200 dpi (kleur) |
| Scannen | 1200 x 1200 dpi |
| Display | 2.2″ |
| Originele afmeting | 127 x 127 mm (min) – A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Capaciteit van documentinvoer | 35 vellen |
| Mediagrootte | 76.2 x 127 mm (min) – Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max.) |
| Mediatype | Enveloppen, gewoon papier, kringlooppapier, fotopapier, lichtgewicht papier, glans papier, mat papier |
| Standaard mediacapaciteit | 225 vellen |
| Maximale mediacapaciteit | 225 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 60 vellen |
| Automatic Duplexing | Ja LED Ja (printend) |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | Wi-Fi(n) |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Scannen naar email, HP Auto Wireless Connect, scannen naar Cloud, scannen naar de PC, HP Instant Ink, afdrukken vanaf mobiele apparaten |
| Stroom | 120/230 V wisselstroom (50/60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 46 cm x 34.12 cm x 23.4 cm |
| Gewicht | 8.2 kg |
| Kleur bijvoegsel | Licht basalt |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
Artikelnummer: 4126176
Fabrikantcode: 228G0B#629
EAN: 0195161213687

