HP Officejet Pro 9125e All-in-One MFP colour inkjet A4 21ppm Copy 22ppm Print 250sheets Wi-Fi LAN USB Bluetooth Crater Lake blue
Maak kennis met de professionele kleureninkjetprinter voor je groeiende bedrijf van de grootste printerfabrikant ter wereld, gekoppeld aan de handigste printapp. Deel gemakkelijk via de cloud en print eenvoudig via meerdere apparaten, of het nu gaat om en budget of een rapport.Printer met dynamische beveiligingBepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.Dit is een printer die HP+ ondersteunt. Kies voor HP+ bij de installatie van het product om de voordelen te activeren. Voor HP+ is een HP account, continue verbinding met het internet en exclusief gebruik van originele HP inktcartridges tijdens de gehele levensduur van de printer vereist.
Kenmerken
- Met een HP OfficeJet Pro-printer met een invoerlade voor 250 pagina’s ben je altijd klaar voor grote volumes.
- Blijf verbonden met onze meest betrouwbare dual-band Wi-Fi met zelfherstel die automatisch opnieuw verbinding maakt.
- Met een Instant Ink-abonnement krijg je inkt direct bij je thuis bezorgd voordat je zonder zit.
- Kies printers die met ten minste 40% gerecycled plastic zijn gemaakt.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP Officejet Pro 9125e All-in-One – multifunctionele printer – kleur |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Type fax | Gewoon papier |
| Lokalisatie | West-Europa (exclusief Verenigd Koninkrijk, Ierland), Litouwen, Letland |
| Afdruktechnologie | Inktjet (kleur) |
| Inkjettechnologie | HP Thermal Inkjet – 4-inkt |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 25000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 1500 pagina’s |
| Maximale kopieersnelheid | Tot 21 ppm (mono) / maximaal 14 ppm (kleur) |
| Maximale kopieerresolutie | Tot 600 dpi (mono) / maximaal 600 dpi (kleur) |
| Maximale Printsnelheid | Tot 22 ppm (mono) / maximaal 18 ppm (kleur) |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi (mono) / maximaal 4800 x 1200 dpi (kleur) |
| Maximale transmissiesnelheid fax | 33.6 Kbps |
| Faxresoluties | 300 x 300 dpi, 200 x 200 dpi, 200 x 100 dpi |
| Scannen | 1200 x 1200 dpi |
| Display | 2.7″ |
| Originele afmeting | 76.2 x 127 mm (min) – Legal (216 x 356 mm) (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Capaciteit van documentinvoer | 35 vellen |
| Mediagrootte | 76.2 x 127 mm (min) – Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max.) |
| Mediatype | Gewoon papier, fotopapier, dik papier, bordpapier, glans papier, mat papier |
| Standaard mediacapaciteit | 250 vellen |
| Maximale mediacapaciteit | 250 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 60 vellen |
| Automatic Duplexing | Ja LED Ja (printend) Ja (scannen) |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | Wi-Fi(ac), LAN, USB 2.0, USB 2.0 host, Bluetooth 5.0 LE |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Scannen naar email, ingebouwde webbrowser, Mopria-gecertificeerd, scannen naar SharePoint, HP Auto-On/Auto-Off Technology, HP Instant Ink, IPP-printen, scan naar netwerkmap, scannen naar USB-station |
| Stroom | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.93 cm x 34.25 cm x 27.8 cm |
| Gewicht | 9.29 kg |
| Kleur bijvoegsel | Crater Lake blauw |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
Artikelnummer: 47107641
Fabrikantcode: 403X5B#629
EAN: 0196337284821

