HP ProBook 4 G1iR Intel Core 5 120U 16inch WUXGAUWVA 300 FHDC 16GB 512GB SSD W11P 1y SmartBuy+
De HP ProBook 4-serie laptops bieden meerlaagse beveiliging en eenvoudige upgrademogelijkheden met topprestaties in een verfijnd, duurzaam ontwerp voor hybride werknemers in groeiende bedrijven.De HP ProBook 4 G1iR 16-inch laptop biedt groeiende bedrijven topprestaties, meerlaagse endpointbeveiliging en duurzaamheid in een eenvoudig te upgraden design. Dankzij de nieuwste Intel -processor en lange batterijduur is deze functierijke pc future-proof en goed uitgerust voor langdurige productiviteit en hybride werken.
Kenmerken
- Power waar je U tegen zegt. Beheer eenvoudig je taken met een Intel Core CPU en upgradebare opslag en geheugen.
- Werk overal productief. Verhoog de productiviteit bij het thuiswerken of op kantoor met de 16:10 beeldverhouding op een 14-inch scherm.
- Beveiliging op bedrijfsniveau. Bescherm je bedrijf met de Next Gen-antivirusoplossing en meerlaagse endpointbeveiliging tegen cyberaanvallen.
- Help onze gezamenlijke toekomst te beschermen. Deze HP ProBook 4 G1iR-laptop maakt gebruik van 100% op papier gebaseerde HP verpakkingen uit gerecyclede of gecertificeerde duurzame bronnen.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP ProBook 4 G1iR Notebook – 16″ – Intel Core 5 – 120U – 16 GB RAM – 512 GB SSD – Zwitsers – met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
| Producttype | Notebook |
| Besturingssysteem | Win 11 Pro – Duits / Frans / Italiaans / Engels |
| Processor | Intel Core 5 (Serie 1) – 120U tot 5 GHz / 12 MB Cache |
| Geheugen | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Opslag | 512 GB SSD – NVMe |
| Display | 16″ 1920 x 1200 / WUXGA |
| Afbeeldingen | Intel Graphics |
| Invoerapparaat | ClickPad |
| Toetsenbord | Zwitsers |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Netwerk | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Batterij | 3-cels |
| Functies | Halsensor, HP Tamper Lock, thermische sensor, HP Sure Platform |
| Beveiliging | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kleur | Zilver |
| Afmetingen (BxDxH) | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Gewicht | 1.74 kg |
| Lokalisatie | Taal: Duits, Frans, Italiaans / regio: Zwitserland |
| Verkoopprogramma fabrikant | HP Smart Buy |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Gecombineerd met | HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
Artikelnummer: 48267647
Fabrikantcode: B39XPAT#UUZ
EAN:

