HP S3 Pro 322pf 21.5inch FHD 250nits HDMI DP VGA (EN)
Werk elke dag productief en aangenaam met een uitgebreide werkruimte voor projecten en opdrachten. Deze dunne 21,5 inch FHD-monitor heeft een IPS-scherm van hoge kwaliteit dat zichtbaar is vanuit elke hoek en een refresh rate van 100 Hz voor scherpe beelden en vloeiende bewegingen.
Kenmerken
- Deze 21,5 inch FHD-monitor met een refresh rate van 100 Hz biedt scherpe beelden en vloeiende bewegingen om elke dag productief en aangenaam te werken.
- Geniet van een scherm zonder flikkering met HP Eye Ease, een altijd actieve, kleurgetrouwe hardware-filter voor blauw licht.
- Blijf gefocust met een net kabelbeheer, een kantelbare strakke standaard en een flinterdunne rand aan 3 zijden. Pas je instellingen eenvoudig aan met de OSD-knop op het joypad.
- Deze monitor is ENERGY STAR -gecertificeerd en EPEAT -geregistreerd en voldoet aan hoge energiebesparingsnormen. Daarnaast bevat de monitor gerecyclede materialen met een 100% recyclebare buitenverpakking.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP 322pf – Series 3 Pro – LED-monitor – Full HD (1080p) – 22″ – Smart Buy |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 22″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1986850 |
| Energieklasse | Klasse D |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 100 Hz |
| Pixel Pitch | 0.25 mm |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 5 ms (grijs-naar-grijs met overdrive) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC |
| Invoerconnectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Tilt |
| Schermtoplaag | Antiglans, 3H Hard Coating, nevel 25% |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard | 48.8 cm x 18.04 cm x 37.82 cm |
| Gewicht | 3.25 kg |
| Lokalisatie | Engels / Europa |
| Verkoopprogramma fabrikant | HP Smart Buy |
| Milieunormen | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays, ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Conformiteitsnormen | VCCI, C-Tick, BSMI, NOM, CB, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, S Mark, cTUVus, MEPS, TUV Bauart, CEC, KC, CEL, EAC, ISC, RCM, CEL Grade 2, SEPA, BIS, Energy-using Products (EuP) Lot 5, Mexico Energy label, Energy-using Products (EuP) Lot 26, UAE, Vietnam MEPS, South Africa Energy Label, Ukraine Energy Label, TGM, TUV-niet-flikkerend, Works With Chromebook (WWCB)-gecertificeerd, Korea MEPS, China CCC |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 47325159
Fabrikantcode: 9U5B0UT#ABB
EAN: 0198122622504

