HP S3 Pro 324pe 23.8inch FHD Monitor HDMI DP (EU)
Deze zuinige 23,8-inch FHD-monitor is de ideale tool voor elke werkdag. Met precies de goede visuals schiet je productiviteit omhoog, en je zit ook nog eens lekker door het verstelbare scherm.
Kenmerken
- Deze 23,8-inch FHD-monitor heeft een IPS-scherm dat zichtbaar is vanuit elke hoek en een refresh rate van 100 Hz voor haarscherpe beelden en vloeiende bewegingen. Perfect voor al je dagelijkse bezigheden.
- 4 standen en een ergonomische installatiehandleiding voor de optimale monitorpositie. Plus, er is HP Eye Ease, een filter dat constant blauw licht wegneemt.
- Werk gefocust met een opgeruimd bureau met kabelgeleiding en een randloos design aan 3 zijden. En dankzij de ingebouwde speakers geniet je van een beter geluid.
- Duurzaam ontworpen met ten minste 85% PCR-materiaal in de monitorbehuizing en 20% gerecycled glas in het monitorscherm.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP 324pe – Series 3 Pro – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2232804 |
| Energieklasse | Klasse D |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 100 Hz |
| Pixel Pitch | 0.27 mm |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 8000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 5 ms (grijs-naar-grijs met overdrive) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC |
| Invoerconnectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Antiglans, 3H Hard Coating, nevel 25% |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard | 53.88 cm x 21.21 cm x 44.7 cm |
| Gewicht | 4.4 kg |
| Lokalisatie | Engels / Europa |
| Milieunormen | TCO Certified Edge Displays, TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays, ENERGY STAR Gekwalificeerd EPEAT Gold |
| Conformiteitsnormen | CSA, VCCI, BSMI, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, ICES, TUV Bauart, KC, EAC, ISC, BIS, Australisch-Nieuw-Zeelands MEPS, Vietnam MEPS, South Africa Energy Label, Oekraïne NSoC, UAE RoHS, UAE ECAS |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48046761
Fabrikantcode: B1GM5AA#ABB
EAN: 0198828384638

