HP S5 524da 60.45cm 23.8inch FHD Monitor SmartBuy+ (EU)
De HP 524da biedt een meeslepende kijkervaring met zijn 24-inch breedbeeldscherm met een native resolutie van 1920 x 1080. Met een pixel pitch van 0,28 mm zijn beelden helder en duidelijk, versterkt door een beeldhelderheid van 300 cd/m2 en een dynamische contrast ratio van 8000000:1. De monitor is voorzien van Flicker-Free-technologie en Low Blue Light-technologie voor comfortabel kijken tijdens langdurig gebruik, terwijl de anti-glare coating reflecties vermindert voor een betere visuele ervaring. Deze monitor ondersteunt 16,7 miljoen kleuren en heeft een breed kleurengamma van 99% sRGB, waardoor hij geschikt is voor zowel werk als entertainment. Bovendien zijn de ergonomische functies in hoogte verstelbaar en kantelbaar, zodat gebruikers hun kijkhoeken kunnen aanpassen voor maximaal comfort.De aansluitmogelijkheden zijn veelzijdig met opties als HDMI, VGA en DisplayPort. De HP 524da is ontworpen met het oog op prestaties en voldoet aan milieunormen, met een ENERGY STAR-certificaat en EPEAT Gold. Met een robuuste levensduur van de achtergrondverlichting tot 30.000 uur garandeert deze monitor een lange levensduur en betrouwbaarheid voor dagelijks gebruik. De HP 524da is ideaal voor verschillende taken, zoals grafisch ontwerp, mediaconsumptie en algemeen computergebruik, en onderscheidt zich door zijn prestaties en milieuvriendelijke kenmerken.
Kenmerken
- 24-inch breedbeeldscherm met Full HD-resolutie
- Flikkervrije technologie en Low Blue Light-technologie voor comfort voor de ogen
- Veelzijdige aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI en DisplayPort
- Ergonomisch ontwerp met hoogte- en kantelaanpassingen
- ENERGY STAR-gecertificeerd en in overeenstemming met EPEAT Gold
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP 524da – 5 Series – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1949552 |
| Energieklasse | Klasse C |
| Stroomverbruik (Aan modus) | 12 W |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 100 Hz |
| Pixel Pitch | 0.28 mm |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 8000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 5 ms (grijs-naar-grijs met overdrive) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 99% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, VGA |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Antiglans, 3H Hard Coating, nevel 25% |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, zilver (standaard) |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard | 53.58 cm x 20.22 cm x 45.98 cm |
| Gewicht | 3.52 kg |
| Lokalisatie | Engels / Europa |
| Milieunormen | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Gekwalificeerd EPEAT Gold |
| Conformiteitsnormen | VCCI, BSMI, NOM, WHQL, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, ICES, cTUVus, TUV Bauart, CEC, KC, ERP, CECP, CEL, EAC, CEL Grade 1, BIS, laag-halogeen, NRCS, Australisch-Nieuw-Zeelands MEPS, Vietnam MEPS, South Africa Energy Label, Ukraine Energy Label, TUV-niet-flikkerend, Works With Chromebook (WWCB)-gecertificeerd, Korea MEPS, Oekraïne NSoC, UAE RoHS, Ukraine CoC, Eyesafe Certified 2.0, UAE ECAS |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48019879
Fabrikantcode: B11W5AT#ABB
EAN: 0198828212320

