HP Smart Tank Plus 559 MFP colour inkjet refillable A4 10ppm Copy 11ppm Print 100sheets USB Wi-Fi Bluetooth
Deze inkttankprinter met grote capaciteit biedt onvoorwaardelijke kwaliteit waarbij voor 3 jaar inkt wordt meegeleverd in de doos. Maak sneller verbinding via dual-band Wi-Fi en print gemakkelijk mobiel met de HP Smart-app.
Kenmerken
- Ontvang tot 12.000 pagina’s in zwart-wit of tot 8.000 pagina’s in kleur.
- Open en print documenten en afbeeldingen snel vanaf je smartphone, vanuit Dropbox en Google Drive.
- Snellere, meer betrouwbare verbindingen met dual-band Wi-Fi .
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP Smart Tank Plus 559 – multifunctionele printer – kleur |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Lokalisatie | West-Europa, Verenigd Koninkrijk, Ierland, Scandinavisch, Baltische Regio |
| Afdruktechnologie | Inktjet (kleur) |
| Inkjettechnologie | HP Thermal Inkjet – 4-inkt |
| Hervulbaar reservoir | Ja |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 1000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 400 – 800 pagina’s |
| Maximale kopieersnelheid | Tot 10 ppm (mono) / maximaal 2 ppm (kleur) |
| Maximale kopieerresolutie | Tot 600 dpi (mono) / maximaal 600 dpi (kleur) |
| Maximale Printsnelheid | Tot 11 ppm (mono) / maximaal 5 ppm (kleur) |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi (mono) / maximaal 4800 x 1200 dpi (kleur) |
| Scannen | 1200 x 1200 dpi |
| Display | 2″ |
| Originele afmeting | 76.2 x 127 mm (min) – Legal (216 x 356 mm) (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Mediagrootte | 76.2 x 127 mm (min) – Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max.) |
| Mediatype | Enveloppen, gewoon papier, fotopapier, glans papier, mat papier |
| Standaard mediacapaciteit | 100 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 30 vellen |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth LE |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Scan naar map, draadloos direct afdrukken, mobiel printen, HP Auto-On/Auto-Off Technology, naar afbeelding scannen, scan naar pdf, HP Smart Tasks |
| Stroom | 120/230 V wisselstroom (50/60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 44.7 cm x 37.3 cm x 15.8 cm |
| Gewicht | 5.14 kg |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
Artikelnummer: 3845168
Fabrikantcode: 3YW75A#BHC
EAN: 0192545948722

