HP Smart Tank 6005 AiO 12/7ppm Printer
Printen thuis was nog nooit zo eenvoudig: installeer hem snel via je telefoon, print dubbelzijdig, gebruik de handige knoppen, krijg een waarschuwing wanneer de inkt bijna op is, en ervaar minder storingen. Bovendien zit er tot wel drie jaar originele HP inkt bij, dus je bent voordelig uit.
Kenmerken
- Gebruik de video’s met stapsgewijze instructies om je printer snel te installeren.
- Print meerbladige documenten snel met automatisch dubbelzijdig printen.
- Print tot 12.000 zwart-witpagina’s of 8000 kleurenpagina’s met originele HP inkt meegeleverd in de doos.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP Smart Tank 6005e All-in-One – multifunctionele printer – kleur |
| Type apparaat | Multifunctionele printer |
| Lokalisatie | Baltische Regio, Ierland, Scandinavisch, Verenigd Koninkrijk, West-Europa |
| Afdruktechnologie | Inktjet (kleur) |
| Inkjettechnologie | HP Thermal Inkjet – 4-inkt |
| Hervulbaar reservoir | Ja |
| Maandelijkse produktiecyclus (max) | 3000 pagina’s |
| Aanbevolen Maandelijks Volume | 400 – 800 pagina’s |
| Maximale kopieersnelheid | Tot 11 ppm (mono) / maximaal 5 ppm (kleur) |
| Maximale kopieerresolutie | Tot 600 dpi (mono) / maximaal 600 dpi (kleur) |
| Maximale Printsnelheid | Tot 12 ppm (mono) / maximaal 7 ppm (kleur) |
| Maximale afdrukresolutie | Tot 1200 x 1200 dpi (mono) / maximaal 4800 x 1200 dpi (kleur) |
| Scannen | 1200 x 1200 dpi |
| Originele afmeting | Legal (216 x 356 mm) (max.) |
| Origineel type | Vellen |
| Mediagrootte | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max.) |
| Mediatype | Enveloppen, gewoon papier, fotopapier, glans papier, mat papier |
| Standaard mediacapaciteit | 150 vellen |
| Capaciteit uitvoerladen | 100 vellen |
| Beschikbaarheid verbinding | Ja |
| Aansluiting | USB 2.0, Wi-Fi(ac) |
| AirPrint ingeschakeld | Ja |
| Kenmerken kantoormachine | Scan naar pdf, mobiel printen, draadloos direct afdrukken |
| Stroom | 120/230 V wisselstroom (50/60Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) | 42.754 cm x 36.4 cm x 19.855 cm |
| Gewicht | 6.38 kg |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
Artikelnummer: 48108863
Fabrikantcode: 2H1W1A#BHC
EAN: 0199251237102

