HP Thin Client Elite t755 AMD Ryzen Embedded V2546 8GB 256GB W10IoT
Verhoog je productiviteit met de prestaties en betrouwbaarheid van de HP Elite t755 Thin Client, met geavanceerde beveiliging tegen cyber- en fysieke aanvallen. Gebouwd om veeleisende prestaties te ondersteunen met de progressieve 6-core 45 W AMD Ryzen-processor V2546 , waarmee gebruikers hun bedrijfskritische taken kunnen uitvoeren.
Kenmerken
- Verhoog je efficiëntie met de geavanceerde 6-core 45 W AMD Ryzen-processor V2546 .
- Geef je werknemers meer mogelijkheden met thin clients die zijn voorzien van componenten van industriële kwaliteit voor betrouwbaarheid en een lange levensduur.
- Geef je werknemers meer mogelijkheden met thin clients die zijn voorzien van componenten van industriële kwaliteit voor betrouwbaarheid en een lange levensduur.
- De verpakking van de HP Elite t755 Thin Client is gemaakt van 100% gerecycled materiaal of materiaal van duurzame herkomst.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP Elite t755 – SFF Ryzen Embedded V2546 3 GHz – 8 GB – SSD 256 GB |
| Type | Thin client – SFF |
| Lokalisatie | Taal: Frans, Nederlands / regio: België |
| Processor | 1 x AMD Ryzen Embedded V2546 / 3 GHz (tot 3.95 GHz, (6-kern) |
| Hoofdfuncties processor | AMD Memory Guard |
| Cachegeheugen | 8 MB L3 Cache |
| Cache per processor | 8 MB |
| RAM | 8 GB (geïnstalleerd) / 64 GB (max.) – DDR4 SDRAM – niet-ECC |
| Harde schijf | SSD 256 GB – PCI Express – M.2 – NVM Express (NVMe) |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Graphics controller | AMD Radeon Graphics |
| Audio Output | Stereo |
| Netwerk | 1GbE |
| Stroom | (50/60 Hz) |
| Inclusief OS | Windows 10 IoT Enterprise 2021 LTSC |
| Software meegeleverd | HP Device Manager, HP ThinUpdate, HP True Graphics, HP Easy Shell, Microsoft Edge, Microsoft SCCM/EDM-agent, HP USB Port Manager, HP Smart Zero Client Services, HP Write Manager, HP User State Tool, HP Easy Update |
| Afmetingen (BxDxH) | 5 cm x 21 cm x 21 cm |
| Gewicht | 1.297 kg |
| Milieunormen | TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor desktops, ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie – onderdelen en werkuren – 1 jaar |
Artikelnummer: 48285344
Fabrikantcode: 5H0Z7EA#UUG
EAN:

