HP Tilt Ergonomic Mouse 725M
Maak lange dagen licht met een muis die meteen comfort biedt. De semi-verticale kanteling biedt volledige handsteun, terwijl twee draadloze opties, snel verticaal en horizontaal scrollen en snelladen je de hele dag productief houden.
Kenmerken
- Ervaar ergonomisch comfort dankzij de semi-verticale kanteling (21°), die de hand natuurlijk ondersteunt en toch vertrouwd aanvoelt.
- Geniet van langdurig comfort met pols- en handpalmondersteuning. De muis is gemaakt van HP Comfort Silicone en zorgt voor een zachte, aangename grip.
- Krijg alles wat je nodig hebt voor maximale productiviteit: twee draadloze opties, kantelwiel, programmeerbare knoppen en 3 minuten snelladen.
- Deze muis is duurzaam gemaakt van minimaal 60% PCR-materiaal, en de verpakking heeft een FSC -certificaat.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP 725M – muis – 21° semi-vertical tilt – Bluetooth, 2.4 GHz – zwart |
| Type apparaat | Muis – ergonomisch |
| Connectiviteit | Draadloos – Bluetooth, 2.4 GHz |
| Kleur | Zwart |
| Oriëntatie | Rechtshandig |
| Afmetingen (BxDxH) | 8 cm x 11.7 cm x 5.6 cm |
| Gewicht | 120 g |
| Lokalisatie | Engels / Europa |
| Draadloze ontvanger | USB draadloze ontvanger |
| Aantal knoppen | 7 |
| Bewegingsresolutie | 6000 dpi |
| Voorzieningen | 6 programmeerbare knoppen, scroll wiel, voor meerdere apparaten, Quiet Clicks-technologie, led-indicator |
| Benodigd besturingssysteem | Windows 11, Windows 10, Android, Google Chrome OS, Apple MacOS, IOS |
| Gerecyclede inhoud van product | 60 % – gemaakt van hergebruikt post-consumentenplastic |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
Artikelnummer: 48195818
Fabrikantcode: BH0Z5AA#ABB
EAN: 0199251099182

