HP Z6 TWR G5 AMD Ryzen Threadrip PRO 7955WX 64GB DDR5 2TB SSD W11P 1y SmartBuy
De vernieuwde HP Z6 G5 A is een powerhouse voor AI-workflows, 3D-rendering en virtuele productie. Het innovatieve systeemontwerp met een AMD Ryzen Threadripper PRO CPU van de volgende generatie omvat een zeer groot aantal cores in één CPU met maximaal 3 GPU’s. Hierdoor kunnen intensieve projecten tijdens het creëren meteen worden weergegeven.
Kenmerken
- Creëren, weergeven, verwerken — allemaal tegelijk. Tackle rendering, simulaties en 3D-modellen in een handomdraai. Het systeemontwerp omvat één Workstation-CPU met maximaal 96 cores1 en biedt daarnaast nog ruimte voor maximaal drie high-end GPU’s en acht geheugenkanalen. Doe alles wat je wilt, en profiteer van topprestaties en een minimaal energieverbruik.
- Uitbreidbaar. Flexibel. Superstil. Ontworpen voor alle prestaties en componenten die je nu nodig hebt, met ruimte om uit te breiden. Profiteer van maximale uitbreidbaarheid met grote opslag- en geheugenconfiguraties. Met dit superstille apparaat met uitstekende koeling kun je elk complex project aan.
- Jouw AI-powerhouse, op je eigen werkplek. Versnel de ontwikkeling en inferentie van AI met ruimte voor wel 3 NVIDIA RTX GPU’s. Het apparaat levert een ongelooflijke TOPS voor geavanceerde AI-workflows. Verwerk gevoelige bedrijfsgegevens veilig en snel op een lokaal Workstation voor snelle inzichten.
- Ontworpen met oog voor het milieu. Bij HP geven we om de impact die onze producten hebben op onze mensen, gemeenschappen en het milieu. Z producten zijn ontworpen met duurzaamheid voorop. Je mag dus trots zijn op je keuze voor Z, in de wetenschap dat je bijdraagt aan het beschermen van ons milieu.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP Workstation Z6 G5 A – towermodel – AI Workstation – Ryzen ThreadRipper PRO 7955WX 4.5 GHz – 64 GB – SSD 1 TB – met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
| Type | Werkstation – towermodel – AI Workstation |
| Hoogte (rekeenheden) | 4U |
| Lokalisatie | Taal: Nederlands / regio: Nederland |
| Processor | 1 x AMD Ryzen ThreadRipper PRO 7955WX / 4.5 GHz (tot 5.3 GHz, (16-kern) |
| Processor Socket | Socket SP6 |
| Cachegeheugen | 64 MB L3 Cache |
| Cache per processor | 64 MB |
| RAM | 64 GB (geïnstalleerd) / 1 TB (max.) – DDR5 SDRAM – ECC |
| Controller voor opslag | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Harde schijf | SSD 1 TB – PCI Express 4.0 – M.2 – HP Z Turbo Drive, NVM Express (NVMe), TLC (Triple Level Cell) |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Graphics controller | Geen grafische kaart |
| Netwerk | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6E |
| Inclusief OS | Windows 11 Pro |
| Software meegeleverd | HP Support Assistant, HP Performance Advisor, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP BIOS Configuration Utility (gratis download), HP Driver Packs, HP Image Assistant, HP System Software Manager (gratis download), HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Smart Support, HP Platform Certificate, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Anyware, HP Services Scan, HP Data Science Stack Manager, HP Sure Start |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (BxDxH) | 16.9 cm x 46.5 cm x 44.45 cm |
| Gewicht | 13.2 kg |
| Milieunormen | TCO Certified Desktops 9 |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie – onderdelen en werkuren – 1 jaar – ter plaatse |
| Gecombineerd met | HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
Artikelnummer: 47330546
Fabrikantcode: 82G01ET#ABH
EAN: 0198701532422

