HP ZBook 8 G1i Intel Core Ultra 7 255H 16inch WUXGA AG 300 5MP IR 32GB 1TB SSD RTX 500 ADA BE201 Wi-Fi 7 BT 5.4 W11P 1y SmartBuy
Topprestaties in een dunne en krachtige laptop, ideaal voor onderweg! Bekijk 3D-ontwerpen, creëer met AI-tools in professionele apps en werk aan meerdere projecten, waar je ook bent. Blijf productief met een AI-Workstation dat snel is en een batterij heeft die lang meegaat.
Kenmerken
- Kies voor de allerbeste onderdelen. Nooit meer lags of crashes dankzij een snellere respons bij projecten. Met een Intel Core Ultra CPU met tot 13 NPU TOPS, geïntegreerde of discrete graphics en grote geheugenconfiguraties kun je tegelijkertijd grote bestanden openen en professionele apps uitvoeren zodat je makkelijk aan meerdere projecten kunt werken.
- Overdag werken. Overal. Een compleet nieuwe ZBook die je overal mee naartoe neemt. Dit dunne apparaat heeft een lange batterijduur en is compact genoeg om in je tas te passen. Zo kun je overal productief zijn. Dit is de kracht van een hoogwaardig Workstation op elke locatie.
- Versnel AI-workflows. Versnel AI-inferencing op de HP ZBook 8 met professionele grafische kaarten. Werk efficiënter door je te richten op de belangrijkste taken, zonder dat dit ten koste gaat van andere cruciale werkzaamheden.
- Help onze gedeelde toekomst beschermen met pc’s die gericht zijn op duurzaamheid. HP hecht grote waarde aan de impact die onze producten hebben op mens en milieu. Daarom is dit apparaat EPEAT Gold-geregistreerd en is de buitenste doos 100% duurzaam geproduceerd.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation – AI PC, AI Workstation – 16″ – Intel Core Ultra 7 – 255H – 32 GB RAM – 1 TB SSD – Zwitsers – met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
| Producttype | Mobiel workstation – AI PC, AI Workstation |
| Besturingssysteem | Win 11 Pro – Duits / Frans / Italiaans / Engels |
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Serie 2) – 255H tot 5.1 GHz / 24 MB Cache |
| Neurale processor unit (NPU) | Intel AI Boost – maximaal 13 TOPS |
| Geheugen | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Opslag | 1 TB SSD – NVMe, TLC |
| Display | 16″ 1920 x 1200 / WUXGA |
| Afbeeldingen | NVIDIA RTX 500 Ada / Intel Arc 140T – maximaal 74 TOPS |
| Videogeheugen | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Invoerapparaat | Toetsenbord, ClickPad |
| Toetsenbord | Zwitsers |
| Achtergrondverlichting van toetsenbord | Ja |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Netwerk | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Batterij | 8-cels |
| Functies | HP Tamper Lock |
| Beveiliging | Vingerafdruklezer |
| Kleur | Meteoorzilver |
| Afmetingen (BxDxH) | 35.9 cm x 25 cm x 1.92 cm |
| Gewicht | 1.76 kg |
| Lokalisatie | Taal: Duits, Frans, Italiaans / regio: Zwitserland |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Gecombineerd met | HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
Artikelnummer: 48289423
Fabrikantcode: B72VBET#UUZ
EAN:

