HP Zbook Power G11 AMD Ryzen 7 PRO 8845HS 16inch WUXGA AG WLED+LBL 32GB DDR5 1TB SSD RTX A1000 W11P 1yr P&R Offsite SmartBuy
Upgrade naar professionele ZBook-prestaties en -beveiliging voor een ongelooflijk scherpe prijs. Verhoog je productiviteit op dit duurzame, maar eersteklas apparaat voor uitgebreide samenwerkingsfuncties en componenten van professionele klasse voor professionele softwareapps voor CAD, 3D-concepting, modellering, rendering en meer.
Kenmerken
- Voer projecten moeiteloos uit. Verwerk 3D-taken razendsnel met een geïntegreerde of afzonderlijke GPU, AMD CPU en grote geheugenconfiguraties.
- Duurzame aluminium behuizing. Deze pc is gebouwd om lang mee te gaan. Het ontwerp is getest volgens strenge militaire standaarden.
- Verbinding maken. Communiceren. Werk samen. Werk efficiënt samen met de kracht van een ZBook Power. Dankzij de 5 MP camera, Wi-Fi 6E en een lange batterijduur kun je soepel verbinding maken.
- Ga voor een beter milieu met pc’s die gericht zijn op duurzaamheid. HP hecht grote waarde aan de impact die onze producten hebben op mens en milieu. Daarom is dit apparaat EPEAT Gold-geregistreerd en is de buitenste doos 100% duurzaam geproduceerd.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | HP ZBook Power G11 A Mobile Workstation – AI PC, AI Workstation – 16″ – AMD Ryzen 7 – 8845HS – 32 GB RAM – 1 TB SSD – Int Engels – met HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
| Producttype | Mobiel workstation – AI PC, AI Workstation |
| Besturingssysteem | Win 11 Pro – Nederlands / Engels |
| Processor | AMD Ryzen 7 8845HS / 3.8 GHz, tot 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| Neurale processor unit (NPU) | AMD Ryzen AI – maximaal 16 TOPS |
| Geheugen | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Opslag | 1 TB SSD – NVMe, TLC |
| Display | 16″ WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Afbeeldingen | NVIDIA RTX A1000 / AMD Radeon 780M |
| Videogeheugen | 6 GB GDDR6 SDRAM |
| Invoerapparaat | Toetsenbord, ClickPad |
| Toetsenbord | Internationaal Engels |
| Achtergrondverlichting van toetsenbord | Ja |
| Numeriek Toetsenbord | Ja |
| Geïntegreerde webcam | Ja |
| Netwerk | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Batterij | 6-cels |
| Functies | Omgevingslichtsensor, halsensor, bewegingssensor, HP Tamper Lock, HP Sure Platform |
| Beveiliging | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, vingerafdruklezer |
| Afmetingen (BxDxH) | 35.94 cm x 25.1 cm x 2.29 cm |
| Gewicht | 2.04 kg |
| Lokalisatie | Taal: Nederlands / regio: Nederland |
| Milieunormen | TCO Certified Notebooks 9, TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor notebooks, ENERGY STAR Gekwalificeerd |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie – onderdelen en werkuren – 1 jaar
Beperkte garantie – batterij – 1 jaar |
| Gecombineerd met | HP Wolf Pro-beveiligingseditie (1 jaar) |
Artikelnummer: 47287341
Fabrikantcode: A3YW8ET#ABH
EAN: 0198415525758

