IIYAMA G2741HSU-B1 27inch IPS Gaming G-Master Black Hawk FreeSync 1920×1080 144Hz 300cd/m HDMI DisplayPort 1ms MPRT
De iiyama G-MASTER Black Hawk G2741HSU-B1 heeft een levendig 27-inch scherm met een native resolutie van 1920 x 1080, wat zorgt voor Full HD-helderheid voor een verbeterde visuele ervaring. Met een V-Sync-snelheid van 144 Hz en een responstijd van slechts 1 ms zorgt deze monitor voor soepele gameplay en vloeiende beelden, waardoor hij een ideale keuze is voor gamers en multimedialiefhebbers. De helderheid van 350 cd/m2 en een dynamische contrastverhouding van 80000000:1 zorgen samen voor schitterende kleuren en diep zwart, terwijl de matte coating van het scherm schittering minimaliseert voor comfortabel kijken in verschillende lichtomstandigheden. Naast hoogwaardige beelden is de G2741HSU-B1 uitgerust met functies die het gebruiksgemak vergroten. De ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub vereenvoudigt de connectiviteit, waardoor u eenvoudig toegang hebt tot meerdere apparaten. Met HDMI- en DisplayPort-ingangen kan hij naadloos worden aangesloten op verschillende systemen. De monitor ondersteunt ook AMD Adaptive-Sync-technologie, waardoor screen tearing wordt verminderd voor een aangenamere ervaring. Ingebouwde luidsprekers zorgen voor stereogeluid, waardoor er nog minder behoefte is aan externe apparaten.
Kenmerken
- 27-inch Full HD-scherm met een resolutie van 1920 x 1080
- Vernieuwingsfrequentie van 144 Hz en responstijd van 1 ms voor vloeiende prestaties
- Ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub voor eenvoudige aansluiting van apparaten
- AMD Adaptive-Sync-technologie om screen tearing te minimaliseren
- Matte schermcoating voor minder schittering in heldere omgevingen
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama G-MASTER Black Hawk G2741HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 27″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2422731 |
| Energieklasse | Klasse C |
| Aanpasbare synchronisatietechnologie | AMD Adaptive-Sync |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 144 Hz |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren (8 bits) |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) | 61.15 cm x 34.9 cm x 43.2 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Conformiteitsnormen | RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48115458
Fabrikantcode: G2741HSU-B1
EAN: 4948570126330

