IIYAMA G2771HSU-B1 27inch Fast IPS Gaming G-Master Red Eagle FreeSync Premium / G-Sync Compatible 1920×1080 240Hz 350cd/m
De iiyama G-MASTER Red Eagle G2771HSU-B1-monitor heeft een 27-inch desktopscherm met een native resolutie van 1920 x 1080, wat zorgt voor levendige beelden en helderheid. Met een V-Sync-snelheid van 240 Hz en een responstijd van 0,4 ms is deze monitor ontworpen voor soepele game-ervaringen. Het scherm is voorzien van AMD FreeSync-technologie om screen tearing en stuttering te verminderen, waardoor de algehele prestaties tijdens het gamen worden verbeterd. Het beschikt ook over Flicker-Free-technologie en blauwlichtreductie voor een comfortabele kijkervaring tijdens langdurig gebruik.Deze monitor is uitgerust met een ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub, waardoor hij eenvoudig kan worden aangesloten op verschillende apparaten, wat hem geschikt maakt voor zowel gaming als productiviteit. De stereoluidsprekers hebben een vermogen van 2 W per kanaal en bieden een meeslepende audio-ervaring. Met ondersteuning voor verschillende OSD-talen, instelbare kantelhoeken en een kabelbeheersysteem zorgt de iiyama G2771HSU-B1 voor een gebruiksvriendelijke opstelling die aan individuele voorkeuren tegemoetkomt.
Kenmerken
- 27-inch Full HD-scherm voor heldere beelden
- 240 Hz V-Sync-snelheid voor een soepele game-ervaring
- 0,4 ms responstijd vermindert bewegingsonscherpte
- Ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub voor eenvoudige connectiviteit
- AMD FreeSync-technologie minimaliseert screen tearing
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama G-MASTER Red Eagle G2771HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 27″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2435270 |
| Energieklasse | Klasse E |
| Aanpasbare synchronisatietechnologie | AMD FreeSync |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | Fast IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 240 Hz, HDMI: 240 Hz) |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 0.4 ms (MPRT) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Tilt |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) | 61.2 cm x 19.3 cm x 44.5 cm |
| Gewicht | 4.2 kg |
| Conformiteitsnormen | VCCI, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA, Eyesafe Certified 2.0 |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48115506
Fabrikantcode: G2771HSU-B1
EAN: 4948570126453

