IIYAMA GB2441HSU-B1 24inch IPS Gaming G-Master Black Hawk FreeSync 1920×1080 144Hz 300cd/m HDMI DisplayPort 1ms MPRT
De iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 is een 24-inch desktopmonitor die is ontworpen voor een meeslepende kijkervaring. Met een native resolutie van 1920 x 1080 levert deze monitor scherpe beelden en levendige kleuren, met ondersteuning voor 16,7 miljoen kleuren voor dynamische beelden. Het scherm heeft een snelle responstijd van 1 ms en een verversingssnelheid van 144 Hz, waardoor het geschikt is voor snelle games of videocontent. De monitor is uitgerust met een matte schermcoating die schittering vermindert, waardoor u ook bij langdurig gebruik comfortabel kunt kijken.Ingebouwde functies zijn onder meer een USB 2.0-hub voor gemakkelijke connectiviteit en geïntegreerd kabelbeheer om uw werkruimte georganiseerd te houden. De monitor ondersteunt AMD FreeSync-technologie, wat uw game-ervaring verbetert door screen tearing te minimaliseren. Met meerdere instellingsopties, waaronder hoogte-, draai- en kantelverstellingen, zorgt de iiyama G-MASTER Black Hawk voor optimale kijkhoeken in verschillende posities.
Kenmerken
- 24 inch Full HD (1920 x 1080) resolutie voor gedetailleerde beelden
- 144 Hz verversingssnelheid en 1 ms responstijd voor vloeiende gameplay
- AMD FreeSync-technologie voor verbeterde gamingprestaties
- In hoogte, kantelbaarheid en draaibaarheid verstelbaar voor persoonlijk comfort
- Ingebouwde USB 2.0-hub voor gemakkelijke toegang tot randapparatuur
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama G-MASTER Black Hawk GB2441HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2415466 |
| Energieklasse | Klasse C |
| Aanpasbare synchronisatietechnologie | AMD FreeSync |
| Voorzieningen | USB 2.0-hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 144 Hz |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Matzwart |
| Afmetingen (BxDxH) | 53.9 cm x 39 cm x 35.1 cm |
| Gewicht | 4.6 kg |
| Conformiteitsnormen | RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48115457
Fabrikantcode: GB2441HSU-B1
EAN: 4948570126323

