IIYAMA GB2471HS-B1 24inch Fast IPS Gaming G-Master Red Eagle FreeSync Premium / G-Sync Compatible 1920×1080 240Hz 350cd/m
De iiyama G-MASTER Red Eagle GB2471HS-B1 heeft een 24-inch desktopscherm dat scherpe beelden levert met een native resolutie van 1920 x 1080. Met een responstijd van 0,3 ms en een verversingssnelheid van 240 Hz is deze monitor ontworpen voor soepel gamen en moeiteloos multitasken. De snelle IPS-technologie zorgt voor levendige kleuren en brede kijkhoeken van 178 graden, zowel horizontaal als verticaal, waardoor een consistente beeldkwaliteit vanuit vrijwel elke positie wordt gegarandeerd. Deze monitor is uitgerust met verschillende functies, waaronder blauwlichtreductie, flikkervrije technologie en Adaptive-Sync-technologie om de kijkervaring te verbeteren en vermoeidheid van de ogen te verminderen. Het strakke ontwerp biedt hoogteverstelling, draai-, kantel- en pivotfuncties, wat ergonomisch comfort biedt bij langdurig gebruik. Meerdere aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI en DisplayPort, maken het eenvoudig om verschillende apparaten aan te sluiten voor gemak en veelzijdigheid.
Kenmerken
- 24-inch scherm met Full HD-resolutie voor heldere beelden
- Snelle responstijd van 0,3 ms voor vloeiende actie in games
- Brede kijkhoeken van 178 graden voor consistente beelden
- Verstelbare hoogte, kantel-, draai- en pivotfuncties voor een ergonomische opstelling
- Meerdere aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI en DisplayPort
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama G-MASTER Red Eagle GB2471HS-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2428117 |
| Energieklasse | Klasse E |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | Fast IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 240 Hz, HDMI: 240 Hz) |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 0,3 ms (MPRT) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) | 54 cm x 17.1 cm x 49.9 cm |
| Gewicht | 4.8 kg |
| Conformiteitsnormen | VCCI, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA, Eyesafe Certified 2.0 |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48115503
Fabrikantcode: GB2471HS-B1
EAN: 4948570126392

