IIYAMA GB2471HSU-W1 24inch G-Master Red Eagle Fast IPS FHD 240Hz 350cd/m2 2xHDMI DP 0.4ms USB 3.2 USB Type-C Speakers 15cm Adj.
De iiyama G-MASTER Red Eagle GB2471HSU-W1-monitor biedt een 24-inch Full HD-beeldervaring, met een Fast IPS-paneel voor kleurnauwkeurigheid en brede kijkhoeken tot 178 graden. De monitor is ontworpen voor gamers, met een snelle responstijd van 0,3 ms en een verversingssnelheid van 240 Hz, wat zorgt voor soepele gameplay zonder bewegingsonscherpte. Ingebouwde technologieën zoals Flicker-Free en Blue Light Reducer zorgen voor een comfortabele kijkervaring bij langdurig gebruik.De instelbare hoogte en meerdere ergonomische instellingen, waaronder kantel-, draai- en pivotfuncties, maken een gepersonaliseerde positionering mogelijk. Dankzij de veelzijdige aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI, DisplayPort en een USB-hub, is de monitor naadloos compatibel met verschillende apparaten. Of u hem nu gebruikt voor gaming of professioneel gebruik, deze monitor biedt levendige beelden en praktische functies, waardoor hij een waardevolle aanvulling is op elke opstelling.
Kenmerken
- Snelle IPS-technologie voor levendige kleuren en helderheid
- Vernieuwingsfrequentie van 240 Hz voor vloeiende gameplay
- Flexibele hoogte- en positieaanpassingen
- Ingebouwde USB-hub voor eenvoudige connectiviteit
- Flicker-Free-technologie voor comfortabel kijken
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama G-MASTER Red Eagle GB2471HSU-W1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ – HDR |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2428109 |
| Energieklasse | Klasse E |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | Fast IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 240 Hz |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Geschikt voor HDR | HDR10 |
| Responstijd | 0,3 ms (MPRT) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren (8 bits) |
| Invoerconnectors | 2xHDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), tilt, draaibaar |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Mat, wit |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (laagste stand) | 54 cm x 17.1 cm x 37.85 cm |
| Gewicht | 4.8 kg |
| Conformiteitsnormen | HDCP, DDC/CI, DDC-2B, TUV Bauart, EAC, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
Artikelnummer: 48284669
Fabrikantcode: GB2471HSU-W1
EAN: 4948570126361

