IIYAMA GB2791QSU-B1 G-Master Gold Phoenix 27inch Fast IPS QHD 320Hz 350cd/m2 0.6ms 2xHDMI 2.1 DP USB 2×3.2+2xC Speakers 15cm Adj.
De iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB2791QSU-B1 is een 27-inch LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting die is ontworpen om de visuele ervaring te verbeteren, met name voor gaming en multimedia. Met een native resolutie van 2560 x 1440 en ondersteuning voor 16,7 miljoen kleuren garandeert deze monitor een levendige beeldkwaliteit en helderheid. De Fast IPS-technologie biedt brede kijkhoeken van 178 graden, zowel horizontaal als verticaal, waardoor de kleurnauwkeurigheid vanuit verschillende posities consistent blijft. Een indrukwekkende V-Sync-snelheid bij een maximale resolutie van 320 Hz, gecombineerd met een snelle responstijd van 0,6 ms, minimaliseert bewegingsonscherpte en zorgt ervoor dat snelle scènes er vloeiend en soepel uitzien. Functies zoals Adaptive-Sync-technologie en een Blue Light Reducer-functie zorgen voor een comfortabele kijkervaring tijdens langdurig gebruik.Verstelbaarheid is een belangrijk kenmerk van de iiyama G-MASTER, met hoogte-, draai-, zwenk- en kantelverstellingen waarmee gebruikers de positie van de monitor kunnen aanpassen voor optimaal comfort. De ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub vereenvoudigt de connectiviteit, zodat u eenvoudig randapparatuur kunt aansluiten. Met HDR-functionaliteit ondersteunt de monitor het HDR10-formaat, waardoor lichte en donkere details worden verbeterd voor een meeslepende kijkervaring. De matte schermcoating vermindert schittering, waardoor deze monitor geschikt is voor lichte omgevingen. De GB2791QSU-B1 is ontworpen met gaming in gedachten en is uitgerust met geavanceerde technologieën zoals Motion Blur Reduction en Overdrive-technologie, waardoor een boeiende game-ervaring mogelijk is met behoud van de beeldkwaliteit.
Kenmerken
- 27-inch beeldscherm met een native resolutie van 2560 x 1440
- Snelle IPS-technologie met een kijkhoek van 178 graden
- Snelle responstijd van 0,6 ms voor een soepele game-ervaring
- In hoogte, draaihoek, zwenkhoek en kantelhoek verstelbaar voor een ergonomische positie
- Ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub voor eenvoudige connectiviteit
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama G-MASTER Gold Phoenix GB2791QSU-B1 – LED-monitor – 27″ – HDR |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2472929 |
| Energieklasse | Klasse F |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | Fast IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | WQHD 2560 x 1440 bij 320 Hz |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Geschikt voor HDR | HDR10 |
| Responstijd | 0.6 ms (MPRT) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren (8 bits) |
| Invoerconnectors | 2xHDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Matzwart |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (hoogste stand) | 61.2 cm x 40.35 cm x 31.3 cm |
| Gewicht | 5.8 kg |
| Conformiteitsnormen | HDCP, TUV Bauart, EAC, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA |
Artikelnummer: 48284672
Fabrikantcode: GB2791QSU-B1
EAN: 4948570126859

