IIYAMA GB3261UHSCP-B1 32inch VA Gaming G-Master Red Eagle FreeSync Premium 3840×2160 144Hz 400cd/m 2xHDMI 2.1 DisplayPort
De iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 is ontworpen voor mensen die op zoek zijn naar een visuele ervaring. Dit 32-inch scherm heeft een native resolutie van 3840 x 2160 en ondersteunt HDR10, waardoor het een uitstekende keuze is voor gaming en multimediatoepassingen. Met een verversingssnelheid van 144 Hz en een responstijd van 0,6 ms garandeert deze monitor vloeiende bewegingen en helderheid tijdens snelle acties. De technologie omvat AMD FreeSync Premium voor tear-free gameplay, samen met Flicker-Free- en Blue Light Reducer-functies om het comfort voor de ogen tijdens langdurig gebruik te verbeteren. De VESA-compatibiliteit en ergonomische aanpassingen, waaronder hoogte, draai- en kantelfuncties, bieden veelzijdige instellingsopties, zodat u altijd de juiste kijkhoek hebt.
Kenmerken
- 32-inch scherm met 4K-resolutie voor beeldkwaliteit
- 144 Hz verversingssnelheid en 0,6 ms responstijd voor prestaties
- AMD FreeSync Premium voor een vloeiende game-ervaring
- Ergonomisch ontwerp met verstelbare hoogte en kantelhoek
- Meerdere invoeropties, waaronder DisplayPort, HDMI en USB-C
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP-B1 – LED-monitor – 4K – 32″ – HDR |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 32″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2419981 |
| Energieklasse | Klasse F |
| Aanpasbare synchronisatietechnologie | AMD FreeSync Premium |
| Voorzieningen | KVM-schakelaar, USB 3.2 Gen 1 hub, stroom via USB 95 Watt |
| Paneeltype | VA |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | 4K 3840 x 2160 bij 144 Hz |
| Pixel Pitch | 0.182 mm |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastverhouding | 3000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Geschikt voor HDR | HDR10 |
| Responstijd | 0.6 ms (MPRT) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 1,07 miljard kleuren (8 bits + FRC) |
| Invoerconnectors | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, draaibaar, tilt |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (hoogste stand) | 71.4 cm x 29 cm x 60.3 cm |
| Gewicht | 8.6 kg |
| Conformiteitsnormen | DDC/CI, DDC-2B, TUV Bauart, EAC, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, REACH SvHC |
Artikelnummer: 48190559
Fabrikantcode: GB3261UHSCP-B1
EAN: 4948570126286

