IIYAMA LH5075UHS-B2AG 50inch 3840×2160 UHD VA panel Haze 25perc 500cd/m2 Landscape and Portrait Signal FailOver Speakers
De iiyama ProLite LH5075UHS-B2AG is ontworpen voor digital signage-toepassingen en beschikt over een 50-inch LCD-scherm met LED-achtergrondverlichting en een 4K UHD-resolutie van 3840 x 2160. Dit scherm is ontworpen voor continu gebruik en ondersteunt 24/7 gebruik, waardoor het voldoet aan de eisen van commerciële omgevingen. De ingebouwde mediaspeler en connectiviteitsopties, waaronder HDMI- en USB-poorten, maken een naadloze weergave van visuele content mogelijk. Het strakke ontwerp, met een dunne rand en een ventilatorloos koelsysteem, maakt het geschikt voor verschillende installatiescenario’s, zowel in staande als liggende modus.Uitgerust met een krachtige Amlogic A311D2-processor en 4 GB RAM levert de ProLite LH5075UHS-B2AG soepele prestaties voor zowel digitale videoweergave als internetstreaming. Het scherm biedt ook geavanceerde functies zoals anti-beeldretentie en Signal Failover om de kijkervaring te verbeteren. Met een kijkhoek van 178° en een helderheid van 500 cd/m2 kunnen gebruikers vanuit verschillende posities duidelijk van de content genieten, waardoor dit scherm een veelzijdige optie is voor elke commerciële ruimte.
Kenmerken
- 4K UHD-resolutie voor gedetailleerde beelden
- Ontworpen voor continu gebruik, 24 uur per dag, 7 dagen per week
- Ingebouwde mediaspeler voor eenvoudig afspelen van content
- Meerdere aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI en USB
- Dunne rand voor een moderne uitstraling
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite LH5075UHS-B2AG 50″ Klasse (49.5″ zichtbaar) led-achtergrondverlichting lcd-scherm – 4K – voor digital signage-technologie |
| Producttype | Led-achtergrondverlichting lcd-scherm plat scherm met ingebouwde mediaspeler, SDM-sleuf pc |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2265374 |
| Diagonale klasse | 50″ |
| Diagonaal formaat | 49.5″ |
| Commercieel gebruik | Ja – digital signage-technologie |
| Kleur | Zwarte rand met matte afwerking |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Afmeting beeldscherm | 4K UHD (2160p) |
| Framesnelheid- en verbeteringstechnologie | 60 Hz Frame Rate |
| Video-interface | HDMI |
| Aantal HDMI-poorten | 3 poorten |
| Verbinding | LAN, Wi-Fi |
| PC Interface | DisplayPort |
| Technologie | VA |
| LCD tegenlicht-technologie | LED-achtergrondlicht |
| Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Tv-ontvanger | Geen ontvanger |
| Commerciële Kenmerken | Mediaspeler |
| Beeldverbeteringen | 72% kleurengamma NTSC |
| Speaker Systeem | 2 luidsprekers |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| USB | 2 poorten |
| Meegeleverde accessoires | Afstandsbediening, stickers voor schroefgaten, draadknikken |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Energieklasse | Klasse G |
| Energieverbruik tijdens gebruik | 112 watt |
| Stroomverbruik stand-by | 0.5 watt |
| Afmetingen (BxDxH) – zonder standaard | 112.27 cm x 5.5 cm x 64.36 cm |
| Gewicht | 11.8 kg |
Artikelnummer: 48100433
Fabrikantcode: LH5075UHS-B2AG
EAN: 4948570125241

