IIYAMA LH8664UHS-B3AG 86inch 3840×2160 UHD IPS panel Haze 25perc 500cd/m Landscape and Portrait Speakers 2x 10W 2x HDMI 1x USB-C DP
De iiyama ProLite LH8664UHS-B3AG combineert een 86-inch LCD-flatscreen met LED-achtergrondverlichting en een resolutie van 3840 x 2160. Het is ontworpen voor commercieel gebruik en biedt een beeldkwaliteit met een contrastverhouding van 1200:1 en een helderheid van 450 cd/m2, wat zorgt voor levendige beelden voor digitale signage. Het werkt 24/7 met een MTBF van 50.000 uur, waardoor het een betrouwbare keuze is voor veeleisende omgevingen.Het scherm is uitgerust met meerdere aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI-, USB- en LAN-poorten, en kan flexibel in verschillende opstellingen worden geïntegreerd. De ingebouwde mediaspeler, aangedreven door een quad-coreprocessor en 4 GB RAM, maakt moeiteloos surfen op het web en het afspelen van media mogelijk. Dit model is voorzien van een antireflectiecoating en heeft een kijkhoek van 178 graden, waardoor het vanuit verschillende posities optimaal zichtbaar is.
Kenmerken
- 86-inch LCD-flatscreen met LED-achtergrondverlichting en 4K UHD-resolutie
- 24/7-bedrijfsmogelijkheid met een MTBF van 50.000 uur
- Meerdere invoeropties, waaronder HDMI, USB en LAN
- Ingebouwde SoC-mediaspeler voor naadloze mediaweergave
- Antireflectiecoating en een brede kijkhoek van 178 graden
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite LH8664UHS-B3AG 86″ Klasse (85.6″ zichtbaar) led-achtergrondverlichting lcd-scherm – 4K – voor digital signage-technologie |
| Producttype | Led-achtergrondverlichting lcd-scherm plat scherm met ingebouwde SoC-mediaspeler |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2413942 |
| Diagonale klasse | 86″ |
| Diagonaal formaat | 85.6″ |
| Commercieel gebruik | Ja – digital signage-technologie |
| Kleur | Zwart (vatting), matte afwerking |
| Platform | Android |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Afmeting beeldscherm | 4K UHD (2160p) |
| Framesnelheid- en verbeteringstechnologie | 60 Hz Frame Rate |
| Video-interface | HDMI |
| Aantal HDMI-poorten | 2 poorten |
| Verbinding | Wi-Fi, LAN |
| Technologie | IPS |
| LCD tegenlicht-technologie | LED-achtergrondlicht |
| Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Tv-ontvanger | Geen ontvanger |
| Commerciële Kenmerken | FailOver |
| Beeldverbeteringen | 72% kleurengamma NTSC |
| Speaker Systeem | 2 luidsprekers |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| USB | 3 poorten |
| Meegeleverde accessoires | Afstandsbediening, wall mount bracket, schroeven, screw anchors, stickers voor schroefgaten, pc slot bracket |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Energieklasse | Klasse G |
| Energieverbruik tijdens gebruik | 277 Watt |
| Stroomverbruik stand-by | 0.5 Watt |
| Afmetingen (BxDxH) | 193.78 cm x 7.96 cm x 110.88 cm |
| Gewicht | 47.9 kg |
Artikelnummer: 48183296
Fabrikantcode: LH8664UHS-B3AG
EAN: 4948570125357

