IIYAMA T2438MSC-B2 23,8inch Bonded PCAP Bezel Free 10P Touch with Anti-Fingerprint coating 1920×1080 IPS panel DisplayPort HDMI
De iiyama ProLite T2438MSC-B2 is een veelzijdige 24-inch LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting, ontworpen voor een breed scala aan toepassingen. Met zijn indrukwekkende Full HD-resolutie van 1920 x 1080 levert deze monitor levendige beelden, ondersteund door IPS-technologie, die zorgt voor een uitstekende kleurreproductie en brede kijkhoeken van 178 graden. De touchfunctionaliteit ondersteunt 10-punts multi-touch, waardoor het een ideale keuze is voor interactieve displays of samenwerkingsomgevingen.Met een strak ontwerp met randloos glas en een minimale rand is de T2438MSC-B2 esthetisch aantrekkelijk en biedt hij hoge prestaties dankzij zijn responstijd van 5 ms en een helderheid tot 600 cd/m2. Uitgerust met een USB 3.2 Gen 1-hub en meerdere invoeropties, waaronder HDMI en DisplayPort, verbetert hij de connectiviteit en veelzijdigheid voor gebruikers in verschillende opstellingen. Bovendien beschikt de monitor over functies zoals flikkervrije technologie en een functie voor het verminderen van blauw licht, voor comfortabel kijken tijdens langdurig gebruik.
Kenmerken
- 24-inch Full HD 1080p-scherm voor heldere en levendige beelden
- 10-punts multi-touch technologie voor verbeterde interactiviteit
- Brede kijkhoeken met IPS-technologie voor consistente kleuren
- Veelzijdige connectiviteitsopties, waaronder HDMI en DisplayPort
- Flicker-free technologie en blauwlichtfilter voor meer comfort voor de ogen
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite T2438MSC-B2 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ – aanraakscherm |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2568367 |
| Energieklasse | Klasse E |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1300:1 |
| Responstijd | 5 ms (grijs-naar-grijs) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren (8 bits) |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Schermtoplaag | Mat, antivingerafdruk, 7H Hard Coating |
| Voltage | AC 100 -240 V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) | 56.2 cm x 24 cm x 36.6 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Conformiteitsnormen | HDCP, DDC/CI, Plug and Play, DDC-2B, TUV Bauart, EAC, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus, REACH SvHC |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48296894
Fabrikantcode: T2438MSC-B2
EAN: 4948570127276

