IIYAMA TE6515A-B2AG 65inch Stylish IFP iiWare21E EDLA -Google-GMS-apps Android 14 Octa-core SOC 16/128GB 40-Points DeepContrast IR+
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite TE6515A-B2AG 65″ Klasse (64.5″ zichtbaar) led-achtergrondverlichting lcd-scherm – 4K – voor digitale borden / interactieve communicatie |
| Producttype | Led-achtergrondverlichting lcd-scherm plat scherm met aanraakscherm (multitouch) / rij met 8 microfoons / optionele mogelijkheid voor slot-in-pc |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2481192 |
| Diagonale klasse | 65″ |
| Diagonaal formaat | 64.5″ |
| Commercieel gebruik | Ja – interactieve digitale borden |
| Kleur | Zwarte rand met matte afwerking |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Afmeting beeldscherm | 4K UHD (2160p) |
| Framesnelheid- en verbeteringstechnologie | 60 Hz Refresh Rate |
| Video-interface | HDMI |
| Aantal HDMI-poorten | 2 poorten |
| Verbinding | LAN, Wi-Fi, Bluetooth |
| PC Interface | DisplayPort, USB-C |
| Technologie | VA |
| LCD tegenlicht-technologie | LED-achtergrondlicht |
| Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Tv-ontvanger | Geen ontvanger |
| Beeldverbeteringen | 72% kleurengamma NTSC |
| Speaker Systeem | 2 luidsprekers, subwoofer |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Ondersteunde geheugenkaarten | microSD |
| USB | Ja |
| Meegeleverde accessoires | Afstandsbediening, 4 touch pennen, Wall Mounting Bracket (VESA 600×400), montagebeugel webcam, 6 kabelbinders |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Energieverbruik tijdens gebruik | 170 Watt |
| Stroomverbruik stand-by | 0.5 Watt |
| Afmetingen (BxDxH) – zonder standaard | 148.91 cm x 8.71 cm x 91.18 cm |
| Gewicht | 43.5 kg |
| Garantie van de fabrikant | 5 jaar garantie |
Artikelnummer: 48296897
Fabrikantcode: TE6515A-B2AG
EAN: 4948570127481

