IIYAMA TE8613A-B2AG Interactive Monitor 86inch IPS 500cd 40 touch points
De iiyama ProLite TE8613A-B2AG is een 86-inch LCD-beeldscherm met led-achtergrondverlichting, ontworpen voor commercieel gebruik en bijzonder geschikt voor digital signage en interactieve communicatie. Met een resolutie van 3840 x 2160 biedt dit scherm 4K UHD-beelden, waardoor content helder en in levendige kleuren wordt weergegeven. Het grote schermformaat en de beeldverhouding van 16:9 zorgen voor een meeslepende ervaring, waardoor het scherm ideaal is om het publiek in diverse omgevingen te boeien.Met een HDMI-video-interface en USB-poort maakt de iiyama ProLite eenvoudige connectiviteit en het afspelen van media mogelijk. Het stroomverbruik is minimaal, met slechts 0,3 watt in uitgeschakelde toestand, wat bijdraagt aan de energie-efficiëntie. VESA-compatibiliteit vergroot de installatiemogelijkheden nog verder, waardoor flexibiliteit wordt gegarandeerd in de manier waarop dit dynamische scherm in verschillende omgevingen kan worden geïntegreerd.
Kenmerken
- 86-inch LCD-flatscreen met led-achtergrondverlichting
- Resolutie van 3840 x 2160 voor scherpe beelden
- Ideaal voor digital signage en interactieve communicatie
- Uitgerust met HDMI-video-interface en USB-poort
- Energiezuinig met laag stroomverbruik in de uit-stand
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite TE8613A-B2AG 86″ Klasse (85.6″ zichtbaar) led-achtergrondverlichting lcd-scherm – 4K – voor digitale borden / interactieve communicatie |
| Producttype | Led-achtergrondverlichting lcd-scherm plat scherm met aanraakscherm (multitouch) / optioneel slot-in pc-mogelijkheid |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2563352 |
| Diagonale klasse | 86″ |
| Diagonaal formaat | 85.6″ |
| Commercieel gebruik | Ja – interactieve digitale borden |
| Kleur | Zwarte rand met matte afwerking |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Afmeting beeldscherm | 4K UHD (2160p) |
| Framesnelheid- en verbeteringstechnologie | 60 Hz Refresh Rate |
| Video-interface | HDMI |
| Aantal HDMI-poorten | 2 poorten |
| Verbinding | LAN, Wi-Fi, Bluetooth |
| PC Interface | DisplayPort, USB-C |
| Technologie | IPS |
| LCD tegenlicht-technologie | LED-achtergrondlicht |
| Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Tv-ontvanger | Geen ontvanger |
| Beeldverbeteringen | 72% kleurengamma NTSC |
| Speaker Systeem | 2 luidsprekers, subwoofer |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| USB | Ja |
| Meegeleverde accessoires | Afstandsbediening, 4 touch pennen, wandmontagebeugel, montagebeugel webcam |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Energieklasse | Klasse G |
| Energieverbruik tijdens gebruik | 282 watt |
| Stroomverbruik stand-by | 0.5 watt |
| Afmetingen (BxDxH) – zonder standaard | 195.56 cm x 8.71 cm x 115.4 cm |
| Gewicht | 63.8 kg |
| Garantie van de fabrikant | 5 jaar garantie |
Artikelnummer: 48296493
Fabrikantcode: TE8613A-B2AG
EAN: 4948570125753

