IIYAMA TW1623AS-B3P 15.6inch Panel-PC with Android 13+GMS SOC Quad-core RK3568 4GB Storage 32GB PCAP 10-Points Touch 1920×1080 IPS
De iiyama ProLite TW1623AS-B3P is een alles-in-één touchscreen-pc die functionaliteit en stijl combineert. Met een 15,6-inch Full HD-scherm biedt hij een helder beeld met een resolutie van 1920 x 1080 pixels, voor levendige kleuren en scherpe details. Het scherm is voorzien van Projected Capacitive Touch (PCT)-technologie met 10-punts multi-touch bediening, waardoor het geschikt is voor interactieve toepassingen. De helderheid van 450 cd/m2 en een contrastverhouding van 1000:1 zorgen voor goede zichtbaarheid in verschillende omgevingen, aangevuld met antireflectie- en anti-vingerafdrukcoatings voor gebruiksgemak. Het systeem is uitgerust met een quad-coreprocessor met een kloksnelheid van 2 GHz en levert responsieve prestaties dankzij 4 GB LPDDR4X RAM en een 32 GB SSD voor snelle toegang tot applicaties en gegevens. Netwerkfuncties omvatten Bluetooth 5.2 en geavanceerde Wi-Fi-protocollen, die zorgen voor naadloze connectiviteit. De ingebouwde dubbele 2 W-luidsprekers, samen met meerdere invoer-/uitvoerinterfaces, bieden multimedia-ondersteuning, waardoor de iiyama ProLite TW1623AS-B3P geschikt is voor kiosken, presentaties of persoonlijk gebruik.
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite TW1623AS-B3P – aanraakpaneel pc RK3568 2 GHz – 4 GB – SSD 32 GB – LED 15.6″ |
| Type | Android PC – aanraakpaneel pc |
| Processor | 1 x Rockchip RK3568 / 2 GHz (Quad-Core) |
| RAM | 4 GB LPDDR4X SDRAM |
| Harde schijf | SSD 32 GB – eMMC |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Kaartlezer | Ja |
| Beeldscherm | 15.6″ – LED – 1920 x 1080 (Full HD) – 16:9 – aanraakscherm |
| Graphics controller | Mali-G52 |
| Netwerk | 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.2, 1GbE |
| Inclusief OS | Android 13 |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) | 38.7 cm x 3.05 cm x 24.4 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie – 3 jaar – ter plaatse |
Artikelnummer: 48100625
Fabrikantcode: TW1623AS-B3P
EAN: 4948570126934

