IIYAMA TW3226AS-B3P 32inch Panel-PC with Android 14+GMS SOC Octo-core RK3576 4GB Storage 32GB PCAP 10-Points Touch 1920×1080 VA
De iiyama ProLite TW3226AS-B3P is een veelzijdige alles-in-één touchscreen-pc die is ontworpen voor interactiviteit en productiviteit. Met een 31,5-inch Full HD-scherm levert dit apparaat heldere beelden dankzij de helderheid van 500 cd/m2 en een contrastverhouding van 4000:1. Dankzij de 10-punts multi-touchfunctionaliteit kunnen meerdere gebruikers tegelijkertijd met de inhoud werken, terwijl het antireflecterende oppervlak zorgt voor goede zichtbaarheid in verschillende lichtomstandigheden.De TW3226AS-B3P is uitgerust met een 8-core Qualcomm RK3576-processor en 4 GB RAM en werkt soepel met zijn Android-besturingssysteem. De ingebouwde 32 GB SSD biedt opslagruimte voor applicaties en bestanden, waardoor het geschikt is voor veeleisende taken. Het apparaat beschikt over functies zoals automatische rotatie, meerdere weergavemodi en een robuuste set connectiviteitsopties, waaronder HDMI, USB en Ethernet, waardoor het geschikt is voor zowel commerciële als educatieve omgevingen.
Kenmerken
- 31,5-inch Full HD-scherm met een helderheid van 500 cd/m2 voor heldere beelden
- 10-punts multi-touchfunctionaliteit voor interactiviteit
- Krachtige 8-core processor en 4 GB RAM voor naadloze prestaties
- Bedrijfsmodi, waaronder liggend, staand en kioskmodus
- Connectiviteitsopties, waaronder USB, HDMI en Ethernet
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite TW3226AS-B3P – aanraakpaneel pc RK3576 – 4 GB – SSD 32 GB – LED 31.5″ |
| Type | Android PC – aanraakpaneel pc |
| Processor | 1 x Rockchip RK3576 (tot 2.2 GHz, (8-kern) |
| RAM | 4 GB LPDDR4X SDRAM |
| Harde schijf | SSD 32 GB – eMMC |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Beeldscherm | 31.5″ – LED – 1920 x 1080 (Full HD) – 16:9 – aanraakscherm |
| Graphics controller | ARM Mali-G52 MC3 |
| Audio Output | Stereo |
| Netwerk | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Inclusief OS | Android 14 |
| Kleur | Zwarte rand met matte afwerking |
| Afmetingen (BxDxH) | 73.5 cm x 3.5 cm x 43.6 cm |
| Gewicht | 7.7 kg |
Artikelnummer: 48100626
Fabrikantcode: TW3226AS-B3P
EAN: 4948570125708

