IIYAMA X2491HS-B1 24inch IPS-panel 1920×1080 120Hz 15mc Height Adj. Stand 1ms MPRT 350cd/m HDMI DisplayPort Speakers
De iiyama ProLite X2491HS-B1 is een 24-inch LCD-monitor met led-achtergrondverlichting die een helder beeld biedt met een Full HD-resolutie van 1920 x 1080. Dankzij het IPS-scherm ondersteunt hij een breed kleurengamma van 96% sRGB, wat zorgt voor een nauwkeurige kleurweergave bij diverse toepassingen. Met een responstijd van slechts 1 ms en een verversingssnelheid van 120 Hz is deze monitor geschikt voor snelle games en multimediatoepassingen. De matte coating van het scherm minimaliseert reflecties, wat zorgt voor een comfortabelere kijkervaring.
Kenmerken
- Full HD-resolutie voor gedetailleerde beelden
- Horizontale en verticale kijkhoeken van 178 graden voor flexibele plaatsing
- Integreert Flicker-Free-technologie voor minder vermoeide ogen
- Uitgerust met Adaptive-Sync-technologie voor vloeiender gameplay
- Inclusief een kabelbeheersysteem voor een opgeruimd bureau
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite X2491HS-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2517056 |
| Energieklasse | Klasse C |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) | 53.9 cm x 17.5 cm x 38.7 cm |
| Gewicht | 3.2 kg |
| Conformiteitsnormen | HDCP, DDC/CI, DDC-2B, TUV GS, EAC, VCCI Class B, RoHS, PSE Mark, ERP, WEEE, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48519854
Fabrikantcode: X2491HS-B1
EAN: 4948570127399

