IIYAMA X2492HSU-B1 24inch IPS FHD 4-side slim bezel EyeSafe 2.0 120Hz 300cd/m2 3ms HDMI DP USB 2×3.2 Speakers
De iiyama ProLite X2492HSU-B1 is een veelzijdige 24-inch desktopmonitor, uitgerust met functies die zijn ontworpen voor zowel werk als vrije tijd. Met een native resolutie van 1920 x 1080 levert hij beelden met een contrastverhouding van 1500:1 en een helderheid van 300 cd/m2, waardoor beelden levendig en gedetailleerd zijn. De IPS-technologie verbetert de kleurnauwkeurigheid en ondersteunt een kleurengamma van 96% sRGB, ideaal voor taken die een nauwkeurige kleurweergave vereisen. Deze monitor heeft een ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub voor eenvoudige connectiviteit, samen met invoeropties zoals HDMI en DisplayPort. Het edge-to-edge glasontwerp en de antireflectiecoating zorgen voor een strak uiterlijk en verminderen reflecties, wat de algehele kijkervaring verbetert. Functies zoals de handschoenmodus, palmrejectiefunctie en vingeraanraakmodus verbeteren de interactie van de gebruiker met het scherm, waardoor het geschikt is voor verschillende toepassingen.
Kenmerken
- 24-inch scherm met Full HD-resolutie voor gedetailleerde beelden
- Brede kijkhoeken van +89 / -89 graden voor samenwerken
- Ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub voor gemakkelijke connectiviteit
- Antireflectiecoating om reflecties te minimaliseren
- Meerdere OSD-talen voor gebruiksgemak
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite X2492HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2399614 |
| Energieklasse | Klasse B |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 3 ms (grijs-naar-grijs) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | AC 100 -240 V (50/60 Hz) |
| Kleur | Matzwart |
| Afmetingen (BxDxH) | 54.3 cm x 19 cm x 39.5 cm |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Milieunormen | TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays |
| Conformiteitsnormen | RoHS, WEEE, REACH, TUV Bauart, ERP, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48100922
Fabrikantcode: X2492HSU-B1
EAN: 4948570126156

