IIYAMA X2792HSU-B1 27inch IPS FHD 4-side slim bezel EyeSafe 2.0 120Hz 300cd/m2 3ms HDMI DP USB 2×3.2 Speakers
De iiyama ProLite X2792HSU-B1 is een 27-inch desktopmonitor die levendige beelden biedt met zijn Full HD-resolutie van 1920 x 1080 en een helderheid van 300 cd/m². Hij is ontworpen met een IPS-paneel en biedt kleurnauwkeurigheid en bredere kijkhoeken van +89 / -89 graden, waardoor hij geschikt is voor verschillende omgevingen, zowel voor werk als entertainment. De monitor is voorzien van geavanceerde technologieën zoals X-Res en Flicker-Free, die zorgen voor een comfortabele kijkervaring door vermoeidheid van de ogen te verminderen.
Kenmerken
- Full HD-resolutie zorgt voor scherp beeld
- Brede kijkhoeken van 178 graden verbeteren de zichtbaarheid
- Ingebouwde USB 3.2 Gen 1-hub voor connectiviteit
- Laag stroomverbruik helpt energie te besparen
- Ergonomische kantelbare beeldscherm voor optimaal kijkcomfort
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite X2792HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 27″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2399980 |
| Energieklasse | Klasse B |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 3 ms (grijs-naar-grijs) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Matzwart |
| Afmetingen (BxDxH) | 61.6 cm x 19 cm x 42.6 cm |
| Gewicht | 3.9 kg |
| Milieunormen | TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays |
| Conformiteitsnormen | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48100924
Fabrikantcode: X2792HSU-B1
EAN: 4948570126163

