IIYAMA XB2493HSU-B1 24inch IPS FHD 120Hz 350cd/m2 1ms 1500:1 Speakers HDMI DP Speakers USB 2×2.0 15cm Height Adj.
De iiyama ProLite XB2493HSU-B1 is een veelzijdige 24-inch LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting, ontworpen om de productiviteit en het kijkplezier te verbeteren. Met een native resolutie van 1920 x 1080 biedt deze Full HD-monitor een helder beeld en ondersteuning voor 16,7 miljoen kleuren, wat zorgt voor levendige beelden. De IPS-technologie biedt een brede kijkhoek van 178 graden, zowel horizontaal als verticaal, waardoor de monitor geschikt is voor samenwerkingsomgevingen of opstellingen met meerdere monitoren.De monitor is uitgerust met tal van gebruiksvriendelijke functies en ondersteunt hoogteverstelling, draai-, zwenk- en kantelfuncties om een ergonomische werkplek te creëren. De monitor beschikt ook over technologieën zoals Flicker-Free en Blue Light Reducer, die bedoeld zijn om vermoeidheid van de ogen bij langdurig gebruik te verminderen. Bovendien zorgt de adaptive-sync-technologie voor vloeiende beelden tijdens snelle acties, waardoor het een ideale keuze is voor zowel werk als entertainment.
Kenmerken
- Full HD 1080p-resolutie voor heldere en scherpe beelden
- Brede kijkhoeken van 178 graden voor comfortabel kijken
- Ergonomisch ontwerp met hoogte-, kantel-, draai- en zwenkbare instellingen
- Oogbeschermende functies, waaronder Flicker-Free-technologie en Blue Light Reducer
- Adaptive-Sync-technologie voor vloeiende bewegingen in snelle content
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite XB2493HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 24″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 24″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2446483 |
| Energieklasse | Klasse C |
| Voorzieningen | USB 2.0-hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.275 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | AC 100-249 V (50/60 Hz) |
| Kleur | Matzwart |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (laagste stand) | 53.9 cm x 22.15 cm x 37.4 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Milieunormen | TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays |
| Conformiteitsnormen | TUV GS, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
Artikelnummer: 48284661
Fabrikantcode: XB2493HSU-B1
EAN: 4948570126620

