IIYAMA XB2791QS-B1 27inch IPS-panel 4-side slim bezel 2560×1440 15cm Height Adj. Stand 1ms MPRT 350cd/m 1000:1 Speakers
De iiyama ProLite XB2791QS-B1 is een 27-inch desktopmonitor die is ontworpen om uw kijkervaring te verbeteren. Met een LCD-scherm met LED-achtergrondverlichting en een native resolutie van 2560 x 1440 levert hij een beeldkwaliteit met levendige kleuren die 100% sRGB bestrijken. De IPS-technologie zorgt voor consistente kijkhoeken tot 178 graden, waardoor hij ideaal is voor samenwerkingsopdrachten of opstellingen met meerdere monitoren. Met een responstijd van 1 ms en een dynamische contrastverhouding van 80000000:1 biedt deze monitor scherpe beelden en soepele gameplay, of u nu werkt of gamet.Deze monitor is uitgerust met technologieën zoals Blue Light Reducer Function en Flicker-Free-technologie voor optimaal oogcomfort tijdens langdurig gebruik. Dankzij de instellingen voor hoogte, kanteling, draaiing en pivot kunt u de monitor eenvoudig aanpassen aan uw persoonlijke voorkeur. De monitor heeft meerdere invoeropties, zoals HDMI en DisplayPort, waardoor hij compatibel is met verschillende apparaten. Met functies zoals een kabelbeheersysteem en een slanke rand aan vier zijden combineert de iiyama ProLite XB2791QS-B1 functionaliteit met moderne esthetiek, perfect voor elke werkplek.
Kenmerken
- 27-inch QHD-scherm met een resolutie van 2560 x 1440
- 100% sRGB-kleurengamma voor nauwkeurige kleurreproductie
- Responstijd van 1 ms voor vloeiende visuele prestaties
- In hoogte, kantelbaarheid, draaibaarheid en pivot instelbaar voor ergonomisch comfort
- Flicker-Free-technologie en Blue Light Reducer-functie voor comfort voor de ogen
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite XB2791QS-B1 – LED-monitor – QHD – 27″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2524615 |
| Energieklasse | Klasse D |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | QHD 2560 x 1440 bij 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 100% sRGB, 72% NTSC |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (laagste stand) | 61.3 cm x 22.45 cm x 40.4 cm |
| Gewicht | 5.4 kg |
| Milieunormen | TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays |
| Conformiteitsnormen | TUV GS, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48297293
Fabrikantcode: XB2791QS-B1
EAN: 4948570127443

