IIYAMA XB2792HSU-B1 27inch IPS FHD 4-side slim bezel EyeSafe 2.0 120Hz 300cd/m2 3ms HDMI DP USB 2×3.2 Speakers 15cm Height Adj.
De iiyama ProLite XB2792HSU-B1 is een 27-inch desktopmonitor die is ontworpen om de productiviteit en entertainmentervaringen te verbeteren. Met een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 en een helderheid van 300 cd/m² levert deze monitor levendige beelden en scherpe details. De flikkervrije technologie en de functie voor het verminderen van blauw licht zorgen ervoor dat u langdurig comfortabel kunt kijken, terwijl de adaptieve synchronisatietechnologie schermvervorming minimaliseert voor een vloeiende visuele ervaring. Een matte coating op het scherm verhoogt het gebruiksgemak nog verder door schittering te verminderen.
Kenmerken
- 27-inch scherm met Full HD-resolutie voor een heldere beeldkwaliteit
- Brede kijkhoeken van 178 graden voor consistente kleuren vanuit meerdere posities
- Flicker-Free- en Blue Light Reducer-technologieën verbeteren het kijkcomfort
- In hoogte verstelbaar en draaibaar voor ergonomisch kijkcomfort
- VESA-montagecompatibiliteit biedt flexibele installatiemogelijkheden
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite XB2792HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 27″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2400012 |
| Energieklasse | Klasse B |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 3 ms (grijs-naar-grijs) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Zwart, mat |
| Afmetingen (BxDxH) | 61.6 cm x 21 cm x 40.4 cm |
| Gewicht | 5.4 kg |
| Milieunormen | TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays |
| Conformiteitsnormen | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48100925
Fabrikantcode: XB2792HSU-B1
EAN: 4948570126194

