IIYAMA XB2793HSU-B1 27inch IPS FHD 120Hz 350cd/m2 1ms 1500:1 HDMI DP Speakers 2xUSB 2.0 Speakers 15cm Height Adj.
Ervaar beeldkwaliteit met de 27-inch LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting van iiyama. Deze monitor heeft een Full HD 1080p-resolutie en een indrukwekkend kleurengamma, waardoor 16,2 miljoen kleuren nauwkeurig tot leven komen. De IPS-technologie zorgt voor levendige kleuren vanuit brede kijkhoeken, waardoor de monitor geschikt is voor verschillende taken, zowel voor werk als voor ontspanning. Bovendien vermindert de matte schermcoating schittering, wat zorgt voor een comfortabele kijkervaring onder verschillende lichtomstandigheden.De monitor is ontworpen met het oog op gebruiksgemak en is voorzien van een USB 2.0-hub en verschillende instellingen voor de positie van het scherm, voor een optimale ergonomie. De slanke, 4-zijdige smalle rand maximaliseert de schermruimte, terwijl functies zoals de Blue Light Reducer-functie en Flicker-Free-technologie het comfort voor de ogen bevorderen bij langdurig gebruik. Met een snelle responstijd van 1 ms en een verticale verversingssnelheid tot 120 Hz kan deze monitor snel veranderende content naadloos weergeven. Hij is ideaal voor zowel gamers als professionals en combineert functionaliteit met een stijlvol ontwerp.
Kenmerken
- 27 inch diagonaal formaat voor Full HD-beelden
- IPS-technologie voor levendige kleurweergave
- Verstelbare hoogte, kantel-, draai- en pivotposities
- Ingebouwde USB 2.0-hub voor eenvoudige connectiviteit
- Flicker-Free-technologie en Blue Light Reducer voor comfort voor de ogen
Eigenschappen
| Productbeschrijving | Iiyama XB2793HSU-B1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 27″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2473251 |
| Energieklasse | Klasse C |
| Voorzieningen | USB 2.0-hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Kleurondersteuning | 16,2 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 96% sRGB, 72% NTSC |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Tilt, hoogte, draaibaar, as (draaiend) |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | AC 100-249 V (50/60 Hz) |
| Kleur | Mat, zwart |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (laagste stand) | 61.15 cm x 22.45 cm x 40.4 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Conformiteitsnormen | HDCP, DDC/CI, DDC-2B, TUV GS, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, UKCA, REACH, REACH SvHC |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48284664
Fabrikantcode: XB2793HSU-B1
EAN: 4948570126705

