IIYAMA XB2797HSU-W1 27inch WHITE IPS-panel 4-side slim bezel 1920×1080 120Hz EyeComfort 15cm Height Adj. Stand 350cd/m
De iiyama ProLite XB2797HSU-W1-monitor combineert functionaliteit met geavanceerde functies om de kijkervaring voor thuis en op kantoor te verbeteren. Met een 27-inch LCD-scherm met LED-achtergrondverlichting heeft hij een Full HD-resolutie van 1920 x 1080, wat zorgt voor heldere en levendige beelden met een kleurengamma van 99% sRGB. Dankzij de IPS-technologie kunnen gebruikers genieten van brede kijkhoeken tot 178 graden, waardoor hij geschikt is voor samenwerken of mediaconsumptie vanuit verschillende posities. De monitor heeft aanpasbare functies zoals hoogteverstelling, kantelen, draaien en pivoterend, waardoor hij kan worden aangepast voor meer comfort bij langdurig gebruik.In het ontwerp zijn aantrekkelijke technologieën geïntegreerd, zoals Flicker-Free en Blue Light Reducer, die helpen om vermoeidheid van de ogen te minimaliseren, waardoor het geschikt is voor langdurig gebruik. De monitor ondersteunt ook Adaptive-Sync-technologie voor soepele gameplay met minder bewegingsonscherpte, ondersteund door een snelle responstijd van 1 ms. Connectiviteitsopties omvatten meerdere interfaces zoals HDMI, DisplayPort en USB, waardoor compatibiliteit met verschillende apparaten wordt gegarandeerd en tegelijkertijd een georganiseerde werkruimte wordt behouden met een geïntegreerd kabelbeheersysteem.
Kenmerken
- 27-inch Full HD-scherm met IPS-technologie voor verbluffende beelden
- Brede kijkhoeken van 178 graden voor gezamenlijk gebruik
- Ondersteunt Adaptive-Sync-technologie voor een vloeiendere game-ervaring
- Aanpasbare ergonomische instellingen voor comfort
- Meerdere connectiviteitsopties, waaronder USB-C
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite XB2797HSU-W1 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 27″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2436210 |
| Energieklasse | Klasse C |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1/USB-C-hub, stroom via USB 4.5 Watt |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 120 Hz |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Wit, mat |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (laagste stand) | 61.15 cm x 20.95 cm x 40.2 cm |
| Gewicht | 5.4 kg |
| Milieunormen | TCO-gecertificeerd, generatie 10, voor displays |
| Conformiteitsnormen | TUV GS, DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, HDCP, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 5 jaar garantie |
Artikelnummer: 48297295
Fabrikantcode: XB2797HSU-W1
EAN: 4948570125869

