IIYAMA XUB2293HSU-W7 21.5inch IPS FHD 100Hz 300cd/m2 1ms HDMI DP MPRT 2xUSB 2.0 Speakers 15cm Height Adj. Stand
De iiyama ProLite XUB2293HSU-W7 heeft een 22-inch Full HD-scherm dat levendige beelden weergeeft met een resolutie van 1920 x 1080. Deze monitor is ontworpen voor veelzijdigheid en heeft een randloos ontwerp aan drie zijden en verschillende ergonomische instellingen, waaronder hoogte, kanteling, draaiing en zwenken. De IPS-technologie zorgt voor scherpe beelden vanuit brede kijkhoeken van +89/-89 graden, terwijl de matte coating schittering tijdens het gebruik minimaliseert. Deze monitor is verbeterd met Flicker-Free-technologie en een Blue Light Reducer-functie en geeft prioriteit aan het comfort van de gebruiker door vermoeidheid van de ogen tijdens langdurig gebruik te verminderen. De monitor ondersteunt ook geavanceerde functies zoals Motion Blur Reduction en Overdrive-technologie, voor soepele prestaties tijdens snelle toepassingen. Met een verscheidenheid aan aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI en DisplayPort, is de iiyama ProLite XUB2293HSU-W7 een veelzijdige keuze voor elke werkplek.
Kenmerken
- 22-inch Full HD-scherm voor heldere beelden
- Flicker-Free-technologie voor minder vermoeide ogen
- Meerdere ergonomische instellingen voor optimaal comfort
- Brede kijkhoeken met IPS-technologie
- Aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI en DisplayPort
Eigenschappen
| Productbeschrijving | iiyama ProLite XUB2293HSU-W7 – LED-monitor – Full HD (1080p) – 22″ |
| Type apparaat | LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting – 22″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2317463 |
| Energieklasse | Klasse E |
| Voorzieningen | USB 2.0-hub |
| Paneeltype | IPS |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | Full HD (1080p) 1920 x 1080 bij 100 Hz |
| Pixel Pitch | 0.249 mm |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisch) |
| Responstijd | 1 ms (MPRT) |
| Kleurondersteuning | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurengamma | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Invoerconnectors | HDMI, DisplayPort |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Mat |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Kleur | Wit, mat |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard (laagste stand) | 49.2 cm x 20.95 cm x 32.85 cm |
| Gewicht | 3.9 kg |
| Milieunormen | TCO Certified Displays 9 |
| Conformiteitsnormen | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48100921
Fabrikantcode: XUB2293HSU-W7
EAN: 4948570126910

