MSI Modern AM273QP AI 1UM-061EU Intel Core Ultra 5 125H 27inch FHD 16GB 1TB SSD W11H
De MSI Modern AM273QP AI 1UM is een krachtige alles-in-één desktop die is ontworpen om aan de moderne computerbehoeften te voldoen. Met een 27-inch WQHD-scherm met IPS-technologie biedt het apparaat levendige beelden en brede kijkhoeken, wat zorgt voor een meeslepende gebruikerservaring. Het geïntegreerde 2.1-kanaals surroundgeluidssysteem, aangestuurd door de Realtek ALC256-audiocodec, levert een dynamische geluidservaring die geschikt is voor zowel werk als entertainment.Aangedreven door de Intel Core Ultra 7-processor met 16 cores, is deze desktop uitgerust met 32 GB DDR5 RAM, waardoor hij intensieve taken soepel aankan. Met 1 TB aan NVMe SSD-opslag is snelle toegang tot gegevens gegarandeerd. Het apparaat ondersteunt snelle connectiviteitsopties, waaronder Thunderbolt 4 en 2,5 Gigabit Ethernet, waardoor het ideaal is voor elke opstelling. De verstelbare standaard en het ergonomische ontwerp verhogen het gebruikscomfort nog verder, waardoor de MSI Modern AM273QP AI 1UM een veelzijdige keuze is voor thuis of op kantoor.
Kenmerken
- 27-inch WQHD-scherm met antireflectietechnologie
- Intel Core Ultra 7-processor en 32 GB DDR5 RAM
- 1 TB NVMe SSD voor snelle opslagoplossingen
- Geïntegreerd 2.1-kanaals surroundgeluidssysteem
- Verstelbare standaard voor ergonomisch comfort
Eigenschappen
| Productbeschrijving | MSI Modern AM273QP AI 1UM 061EU – alles-in-één – AI PC – Core Ultra 7 155H 1.4 GHz – 32 GB – SSD 1 TB – LED 27″ |
| Type | Personal computer – alles-in-één – AI PC |
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Serie 1) 155H / 1.4 GHz (tot 4.8 GHz, (16-kern) |
| Hoofdfuncties processor | Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| Neurale processor unit (NPU) | Intel AI Boost – maximaal 11 TOPS |
| Cachegeheugen | 24 MB |
| Cache per processor | 24 MB |
| RAM | 32 GB (geïnstalleerd) / 64 GB (max.) – DDR5 SDRAM |
| Controller voor opslag | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Harde schijf | SSD 1 TB – PCI Express – M.2 – NVM Express (NVMe) |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Kaartlezer | Ja |
| Beeldscherm | 27″ – LED – 2560 x 1440 (WQHD) – 16:9 |
| Graphics controller | Intel Arc Graphics – maximaal 18 TOPS |
| Camera | Ja |
| Audio Output | 2,1 kanaalsurround |
| Netwerk | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3, 1GbE, 2.5GbE |
| Inclusief OS | Windows 11 Pro |
| Software meegeleverd | MSI Center, Tobii Aware, MSI Display Kit |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (BxDxH) | 61.349 cm x 23.5 cm x 54.337 cm |
| Gewicht | 8.05 kg |
| Milieunormen | ENERGY STAR Gekwalificeerd |
Artikelnummer: 48107468
Fabrikantcode: MODERN AM273QP AI 1UM-061EU
EAN: 4711377268172

