MSI Cubi 5 1M-497EU Intel Core 5 120U 2x8GB 512GB SSD W11P White
De MSI CUBI 5 1M is ontworpen om in een ultracompacte behuizing te voldoen aan de eisen van modern computergebruik. Hij is uitgerust met een krachtige Intel Core 5-processor met 10 kernen, die prestaties levert met een maximale turbosnelheid van 5 GHz. Het compacte ontwerp herbergt een SSD van 512 GB, die snelle toegang tot gegevens en applicaties biedt, terwijl 16 GB DDR5-RAM zorgt voor soepel multitasken. Verbeterde connectiviteitsopties omvatten Thunderbolt 4-, HDMI- en DisplayPort-uitgangen, wat veelzijdige multimedia-ervaringen mogelijk maakt.
Kenmerken
- Intel Core 5-processor met 10 kernen voor optimale prestaties
- 512 GB SSD voor snelle gegevenstoegang
- 16 GB DDR5 RAM voor efficiënt multitasken
- Ultrakompact ontwerp voor ruimtebesparende opstellingen
- Meerdere aansluitmogelijkheden, waaronder Thunderbolt 4 en HDMI
Eigenschappen
| Productbeschrijving | MSI CUBI 5 1M 497EU – mini-PC Core 5 120U 1.4 GHz – 16 GB – SSD 512 GB |
| Type | Personal computer – mini-PC |
| Processor | Intel Core 5 (Serie 1) 120U / 1.4 GHz (tot 5 GHz, (10-core) |
| Hoofdfuncties processor | Intel Smart Cache |
| Cachegeheugen | 12 MB |
| Cache per processor | 12 MB |
| RAM | 16 GB (geïnstalleerd) / 64 GB (max.) – DDR5 SDRAM |
| Controller voor opslag | SATA |
| Harde schijf | SSD 512 GB – PCI Express 4.0 – M.2 2280 – NVM Express (NVMe) |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Graphics controller | Intel Graphics |
| Audio Output | 2,1 kanaalsurround |
| Netwerk | Wi-Fi 6E, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3, 1GbE, 2.5GbE |
| Inclusief OS | Windows 11 Pro |
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (BxDxH) | 12.4 cm x 12.4 cm x 5.37 cm |
| Gewicht | 590 g |
| Garantie van de fabrikant | Beperkte garantie – 3 jaar |
Artikelnummer: 48113854
Fabrikantcode: CUBI 5 1M-497EU
EAN: 4711377397186

