MSI Cubi 5 1M-498EU Intel Core 3 100U 8GB 512GB SSD W11H Black
De MSI CUBI 5 1M is ontworpen voor wie op zoek is naar een compacte en efficiënte computeroplossing. Deze mini-pc met ultrakleine behuizing is uitgerust met een krachtige Intel Core 3-processor met 6 kernen, die kloksnelheden tot 4,7 GHz haalt en daarmee zorgt voor soepele en responsieve prestaties bij diverse toepassingen. Hij is uitgerust met 8 GB DDR5 RAM en een 512 GB M.2 2280 SSD, wat ruimschoots opslagruimte biedt en de snelheid en efficiëntie van het systeem verhoogt.Er zijn tal van connectiviteitsopties met ondersteuning voor Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3, waardoor naadloze integratie in moderne draadloze netwerken mogelijk is. De MSI CUBI 5 1M heeft meerdere poorten, waaronder Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort 1.4 en USB 3.2 Gen 2, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is voor diverse randapparatuur en beeldscherminstellingen. Het compacte ontwerp, gecombineerd met uitgebreide mogelijkheden, maakt deze mini-pc een geschikte keuze voor gebruikers die ruimte willen besparen zonder in te boeten aan prestaties.
Kenmerken
- Compact ontwerp met ultrakleine vormfactor
- Krachtige Intel Core 3-processor met 6 cores
- 512 GB M.2 SSD voor snelle opslag
- Meerdere aansluitmogelijkheden, waaronder Thunderbolt 4 en Wi-Fi 6E
- 8 GB DDR5 RAM voor efficiënt multitasken
Eigenschappen
| Productbeschrijving | MSI CUBI 5 1M 498EU – mini-PC Core 3 100U 1.2 GHz – 8 GB – SSD 512 GB |
| Type | Personal computer – mini-PC |
| Processor | Intel Core 3 (Serie 1) 100U / 1.2 GHz (tot 4.7 GHz, (6-kern) |
| Hoofdfuncties processor | Intel Smart Cache |
| Cachegeheugen | 10 MB |
| Cache per processor | 10 MB |
| RAM | 8 GB (geïnstalleerd) / 64 GB (max.) – DDR5 SDRAM |
| Controller voor opslag | SATA |
| Harde schijf | SSD 512 GB – PCI Express 3.0 x4 – M.2 2280 – NVM Express (NVMe) |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Graphics controller | Intel Graphics |
| Audio Output | 2,1 kanaalsurround |
| Netwerk | Wi-Fi 6E, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3, 1GbE, 2.5GbE |
| Inclusief OS | Windows 11 Home |
| Afmetingen (BxDxH) | 12.4 cm x 12.4 cm x 5.37 cm |
| Gewicht | 590 g |
Artikelnummer: 48113855
Fabrikantcode: CUBI 5 1M-498EU
EAN: 4711377397179

