MSI Cubi NUC AI+ 2MG-002EU Intel Core Ultra 7 258V 32GB 1TB W11H Black
De MSI Cubi NUC AI+ 2MG is een compacte mini-pc die is ontworpen om te voldoen aan diverse computerbehoeften. Dit apparaat is uitgerust met een Intel Core Ultra 7-processor en beschikt over 8 cores met een kloksnelheid van 2,2 GHz, die kan worden opgevoerd tot 4,8 GHz, waardoor taken efficiënt worden uitgevoerd. Met 32 GB LPDDR5X SDRAM verloopt multitasking naadloos, waardoor gebruikers meerdere taken kunnen uitvoeren zonder enige vertraging.
Kenmerken
- Compact en ruimtebesparend ontwerp, ideaal voor gebruik op het bureau
- 1 TB SSD met PCI Express-interface voor snelle gegevenstoegang
- Geïntegreerde Intel Arc Graphics voor verbeterde visuele prestaties
- Ondersteunt tot 3 monitoren voor veelzijdige weergaveopties
- Uitgerust met geavanceerde draadloze netwerkmogelijkheden, waaronder Wi-Fi 6E
Eigenschappen
| Productbeschrijving | MSI Cubi NUC AI+ 2MG 002EU – mini-PC – Copilot+ PC – Core Ultra 7 258V 2.2 GHz – 32 GB – SSD 1 TB |
| Type | Personal computer – mini-PC – Copilot+ PC |
| Processor | Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 258V / 2.2 GHz (tot 4.8 GHz, (8-kern) |
| Hoofdfuncties processor | Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| Neurale processor unit (NPU) | Intel AI Boost – maximaal 47 TOPS |
| Cachegeheugen | 12 MB |
| Cache per processor | 12 MB |
| RAM | 32 GB LPDDR5X SDRAM |
| Harde schijf | SSD 1 TB – PCI Express 4.0 – M.2 2280 – NVM Express (NVMe) |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Kaartlezer | Ja |
| Graphics controller | Intel Arc Graphics 140V – maximaal 64 TOPS |
| Audio Output | 2,1 kanaalsurround |
| Netwerk | 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3, 1GbE, 2.5GbE |
| Stroom | (50/60 Hz) |
| Inclusief OS | Windows 11 Home |
| Software meegeleverd | MSI Center |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (BxDxH) | 13.56 cm x 13.25 cm x 5.01 cm |
| Gewicht | 667 g |
Artikelnummer: 48099836
Fabrikantcode: CUBI NUC AI+ 2MG-002EU
EAN: 4711377342438

