MSI Cubi Z AI 8M-008BEU AMD Ryzen 5 8645HS 2 slots Max 64GB RAM No HDD No OS Black
De MSI Cubi Z AI 8M is een compacte mini-pc met een ultrakleine vormfactor die krachtige prestaties combineert met een efficiënt ontwerp. Dankzij de AMD Ryzen 5-processor met 6 kernen en kloksnelheden tot 4,3 GHz zorgt dit barebone-systeem voor een soepele werking bij diverse computertaken. Ondersteuning voor maximaal 4 monitoren via HDMI en USB-C maakt multitasken een fluitje van een cent. Het apparaat is ook uitgerust met veelzijdige aansluitmogelijkheden, waaronder 5 USB 3.2 Gen 2-poorten, dubbele 2,5 Gigabit Ethernet-poorten en Wi-Fi 6E, wat zorgt voor een robuuste netwerkervaring. Bovendien verhoogt de afzonderlijke Trusted Platform Module (TPM 2.0) de beveiliging, waardoor het geschikt is voor zowel thuis- als kantooromgevingen.
Kenmerken
- Compact ontwerp met ultrakleine vormfactor
- Krachtige AMD Ryzen 5-processor met 6 cores
- Ondersteunt tot 4 monitoren via HDMI en USB-C
- Veelzijdige connectiviteit met dubbele 2,5 Gigabit Ethernet en Wi-Fi 6E
- Verbeterde beveiliging met Trusted Platform Module (TPM 2.0)
Eigenschappen
| Productbeschrijving | MSI Cubi Z AI 8M 008BEU – mini-PC Ryzen 5 8645HS 4.3 GHz – 0 GB – geen HDD |
| Type | PC barebone – mini-PC |
| Processor | 1 x AMD Ryzen 5 8645HS / 4.3 GHz (tot 5 GHz, (6-kern) |
| Neurale processor unit (NPU) | AMD Ryzen AI – maximaal 16 TOPS |
| Cachegeheugen | 16 MB L3 Cache |
| Cache per processor | 16 MB |
| RAM | 0 GB (geïnstalleerd) / 64 GB (max.) – DDR5 SDRAM |
| Harde schijf | Geen HDD |
| Optische opslag | Geen optisch station |
| Kaartlezer | Ja |
| Graphics controller | AMD Radeon 760M |
| Netwerk | 1GbE, 2.5GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.3 |
| Inclusief OS | Geen werkend systeem |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Afmetingen (BxDxH) | 13.6 cm x 13.3 cm x 5.01 cm |
| Gewicht | 790 g |
Artikelnummer: 48099844
Fabrikantcode: CUBI Z AI 8M-008BEU
EAN: 4711377371117

