MSI MAG 272QP QD-OLED X50 26.5inch QD-OLED WQHD 500Hz 0.03ms 2xHDMI2.1 DP USB-C PD15W
De MSI MAG 272QP QD-OLED X50 is ontworpen voor meeslepende visuele ervaringen. Deze monitor heeft een 27-inch Quantum Dot OLED-scherm met een native resolutie van 2560 x 1440 en levert heldere beelden met een helderheid van 1000 cd/m2 en een contrastverhouding van 1500000:1. De antireflectiecoating zorgt ervoor dat beelden levendig en scherp blijven, ongeacht de lichtomstandigheden. Met een responstijd van 0,03 ms en een verticale verversingssnelheid tot 500 Hz zullen gameliefhebbers de soepele prestaties en verminderde bewegingsonscherpte waarderen, waardoor deze monitor geschikt is voor actierijke gameplay.Aanpasbaarheid is essentieel bij deze monitor, die in hoogte verstelbaar is en kan worden gekanteld, gedraaid en gepivoteerd voor een optimale kijkhoek. Met functies zoals picture-in-picture, Adaptive-Sync-technologie en Low Blue Light-technologie is de MSI MAG 272QP QD-OLED X50 functioneel en gericht op het comfort van de gebruiker. Het 3-zijdige randloze ontwerp maximaliseert het schermoppervlak, terwijl invoeropties zoals HDMI, DisplayPort en USB-C veelzijdigheid bieden voor verschillende opstellingen. Ervaar het volgende niveau van gaming en productiviteit met dit model.
Kenmerken
- Quantum Dot OLED-technologie voor kleurnauwkeurigheid
- Responstijd van 0,03 ms verbetert de gamingprestaties
- Verstelbare hoogte, kantel-, draai- en zwenkfunctie voor ergonomisch comfort
- Meerdere aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI en USB-C
- Adaptive-Sync-technologie voor een naadloze visuele ervaring
Eigenschappen
| Productbeschrijving | MSI MAG 272QP QD-OLED X50 – OLED-beeldscherm – 27″ – HDR |
| Type apparaat | OLED-beeldscherm – 27″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2314080 |
| Energieklasse | Klasse F |
| Aanpasbare synchronisatietechnologie | AMD FreeSync Premium Pro |
| Aspectverhouding | 16:9 |
| Native resolutie | WQHD 2560 x 1440 bij 500 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2292 mm |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500000:1 |
| Geschikt voor HDR | DisplayHDR 500 True Black |
| Responstijd | 0,03 ms (grijs-naar-grijs) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 1,074 miljard kleuren (10-bit) |
| Kleurengamma | 99% DCI-P3, 138.4% sRGB |
| Invoerconnectors | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Antiglans |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard | 61 cm x 24.2 cm x 53.2 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Conformiteitsnormen | TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.4a, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48113905
Fabrikantcode: MAG 272QP QD-OLED X50
EAN: 4711377307208

